Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

2 HDD na RAID

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #16

    2 HDD na RAID

    Не знам дали върви успешно...не ми е това областта.Правено е. Доста по-бавно от RAID-0, положително по-сигурно от него.



    Извадка от Help-на-XP



    Creates a RAID-5 volume on the specified dynamic disks. After you create the volume, the focus automatically shifts to the new volume.



    Syntax

    create volume raid [size=n] [disk=n[,[n,…]] [noerr]



    Parameters

    size=n

    The amount of disk space, in megabytes (MB), that the volume will occupy on each disk. If no size is given, the largest possible RAID-5 volume will be created. The disk with the smallest available contiguous free space determines the size for the RAID-5 volume and the same amount of space is allocated from each disk. The actual amount of usable disk space in the RAID-5 volume is less than the combined amount of disk space because some of the disk space is required for parity.

    disk=n

    The dynamic disks on which to create the volume. An amount of space equal to size=n is allocated on each disk.

    noerr

    For scripting only. When an error is encountered, specifies that DiskPart continue to process commands as if the error did not occur. Without the noerr parameter, an error causes DiskPart to exit with an error code.


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #17

    2 HDD na RAID

    Ти не хелпа на ВИН ли вярваш?[:-apple]

    Там пише че и 32бит remote desktop със НТ4 може,че и remote instal може..да,ама хората в ОЕМ форума на МС друго твърдят.

    Идеята тук е друга:мноо ми е непричтно типичната българска тъпа четра:даване на съвети без въобще да се знае за кво става въпрос...навремето тук имаше едни екзотични индивиди:Ванката и Ковалски..от тях кви бисери съм чел не е за вярване...лошото е,че Ванката ми беше колега..как му я дадоха тая диплома незнам.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #18

    2 HDD na RAID

    Хм, е... четохте приказката за Млакия принц на планетата на СисАдмина, нали?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    22
    #19

    2 HDD na RAID

    mersi za otgovora ama az nishto nerazbrah

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #20

    2 HDD na RAID

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DPetrov


    Ти не хелпа на ВИН ли вярваш?[:-apple]

    Там пише че и 32бит remote desktop със НТ4 може,че и remote instal може..да,ама хората в ОЕМ форума на МС друго твърдят.

    Идеята тук е друга:мноо ми е непричтно типичната българска тъпа четра:даване на съвети без въобще да се знае за кво става въпрос...навремето тук имаше едни екзотични индивиди:Ванката и Ковалски..от тях кви бисери съм чел не е за вярване...лошото е,че Ванката ми беше колега..как му я дадоха тая диплома незнам.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Тая тема с 32 бит десктоп лично много ме интересува!!! Трябва да я разчепкаме.

  7. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    225
    #21

    2 HDD na RAID

    относно RAID0 :

    а)ами ще бъдат по бързи ама зависи от размера на клъстера, не от фрагментацията както заявиха някой уважавани господа

    б) вица в цялата работа е че колкото е по малък кеша на дисковете,

    толкова по-добре бачкат в raid !!!



    Относно remote desktop :

    Е аз съм един от щастливите зрители на употреблението на NT4 Terminal Server, които се дава само на доказано големи организации, при това с яки уговорки да не излиза извън нея ) хе хе но все пак сме в булгаристан

    темата за тая системка си я бива


  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Евтин RAID
    От Ghost във форум Linux
    Отговори: 6
    Последно: 04-01-05, 02:18
  2. дъно BX 133-Raid
    От july77 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 4
    Последно: 02-04-04, 17:19
  3. S-ATA RAID Controller ?
    От Vency във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 12-02-04, 12:29
  4. Pak za soft RAID-a
    От geniusloki във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 18-09-02, 09:01
  5. RAID + XP
    От DaveMF във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 05-12-01, 00:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе