Резултати от 1 до 7 от общо 7

конфигурация

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #1

    конфигурация

    Ще помоля за съвет-дали избора ми за комп.конфигурация ,която ще се ползва за филми ,музика-която искам да изкарам през оптиката на дъното към ресивър и пооонякога за игри като NFS е удачен! процесор:
    i3-540, 3.06/4M/s1156, Box. ДЪНО:
    ASUS P7H55, iH55, DDR3, E16. Видео:ASUS-EAH5770 CuCore/G/2DI/1GD5, DDR5
    Памет:
    D3 2G, 1333MHz, V-Data Х 2 и HDD1000GB WD Caviar Black, 7200rpm, 64MB, S-ATA3 -всъщност това е Бюджет около 1000-1100лв,който не трябва да надвишавам!

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:конфигурация

    супер е машината, действай

    само държа да направя уточнението, че никой меломан не гледа сериозно на вграденото аудио, а ти не си споменал никаква специална звукова карта

    м/у другото, stenly продаваше някаква такава, свържи се с него и го питай...

  4. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #3

    Re:конфигурация

    В интерес на истината, FearMe имам 1 звукова карта Audigy 2 zx za PCMCIA и се чудя какво да я направя!за новия ми лаптоп не става!!! може ли(има ли) такъв преход-за да я вържа към това дъно? съвет?? защото си прав,че вградените ,,аудио неща''са били и винаги ще бъдат..............

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #4

    Re:конфигурация

    Продаваше , и аз продавах , ама вече няма .......

  6. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #5

    Re:конфигурация

    КрИс ме вразуми в друг раздел да не си купувам нещо,което струва наполовина на това ,което съм посочил тук и понеже преди време се бях зарекъл да не правя ъпгрейти -си купих лаптоп(това преди 6 години),но нещо взе да ме ЧОВЪРКА напоследък...кофти работа

  7. Member Аватара на sad sack
    Тук е от
    Apr 2008
    Живее в
    Earth, Solar System, Milky Way, Laniakea
    Мнения
    409
    #6

    Re:конфигурация

    Цитат Първоначално публикувано от martosblack
    В интерес на истината, FearMe имам 1 звукова карта Audigy 2 zx za PCMCIA и се чудя какво да я направя!за новия ми лаптоп не става!!! може ли(има ли) такъв преход-за да я вържа към това дъно?
    можеш да си купиш преходници PCMCIA to PCI
    http://www.google.co.uk/products/cat...d=0CCcQ8wIwAQ#

    Цитат Първоначално публикувано от martosblack
    съвет?? защото си прав,че вградените ,,аудио неща''са били и винаги ще бъдат..............
    на едно мое дъно се променяше звука когато използвам скрола на мишката, а на друго се чуваше някаква тактова честота, просто чудесно.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #7

    Re:конфигурация

    Много благодаря sad sack То грехота тази аудио карта да събира прахоляк по шкафовете!Благодарности и на FearMe,че ме подсети-за да не се ядосвам като сглобя машинката и пусна sound към ресивъра Весело посрещане на Новата година момчета и не прекалявайте със шлъокавицата

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. конфигурация за 265 лв.
    От petrchev във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 08-03-08, 16:57
  2. конфигурация
    От gonzolito123 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 15-03-05, 08:27
  3. конфигурация
    От A_L_E_X във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 18-01-05, 14:35
  4. Конфигурация
    От MixMan във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 05-12-04, 18:37
  5. Конфигурация
    От Voltmachine във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 06-03-04, 22:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе