Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 29 от общо 29

Pitane za GF3 Ti200 64MB?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #16

    Pitane za GF3 Ti200 64MB?

    I az peia taia pesen...


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    48
    #17

    Pitane za GF3 Ti200 64MB?

    OK iasno znachi ako niakoi mi nameri kabel za tv out-a na Siluro-to she bade mnogo dobre!

    No za sega nikoi nishto nekazva.Ako moje da namerite shte vi go kupia toia kabel be hora!

    Kajete che mi e speshno pls!!!

    Govoria za kabel/prehodnik/ ot Abit-skia 9-pinov kuplong kam S-Video!

    Ineche az imam kabel ot S-Video kam Scart buksa.

    Kazvaite koi ima i da go vzimam, che veche mi pisna!



    PS: s kartata ne mi dadoha prehodia kabel! Dodoha mi samo edin S-Video kam S-Video

    Kazaha che drugi kabeli niamalo ((/govoria za "Power Soft"/


  4. T
    T е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    287
    #18

    Pitane za GF3 Ti200 64MB?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by simple_man


    OK iasno znachi ako niakoi mi nameri kabel za tv out-a na Siluro-to she bade mnogo dobre!

    Kazaha che drugi kabeli niamalo ((/govoria za "Power Soft"/



    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Да, вярно че на ГФ2Т200 на Абит му е нестандартен куплунга отзад. Потърси в Reset или Комел, там може да имат /бе не е много вероятно/. Иначе огледай там в Конрад за такава букса и да си запоиш един кабел. Все някъде по нета има описание на изводите му. Аз ще потърся и ще ти кажа.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    48
    #19

    Pitane za GF3 Ti200 64MB?

    Moita e Siluro T400 MX400 no tova niama znachenie zashtoto kuplonga im e ednakav /shiban/.Niama smisal az da poia izvodi i da se zanimavam s shtorotii kato ne e sigurno dali she stane 100% kakto triabva!Az govoreh ako niakoi vse pak ima i prodava da kaje i da se

    spazarim, inache sam hodil v mnogo firmi dori i v tezi koito mi kaza i tam niamat nishto osven standartnite S-Video i 4inch (([V]

    Mnogo se draznia che imam TV out,a niamam edin shiban nestandarten kabel [!]

    Ta ako mojete pomognete ako ne i az ne vijdam drugo osven da ia shitna moita za okolo 40-45USD i da si vzema neshto za okolo 90-100USD

    no veche s normalen i kachestven Tv out!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #20

    Pitane za GF3 Ti200 64MB?

    Mdaaa ... sega i az zagreh kakva e rabotata



    Citiram go tozi: i drugata tema ja trija



    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by gaburko


    kакъв е TV-out чипа? Те обикновено са 2 типа - Philips или Conexant. Аз съм със Philips и проблеми нямам, напротив - много съм доволен. Картата ми е Gainward GeForce3 Golden Sample VIVO. проблеми със дъното не би трябвало да имаш.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    243
    #21

    Pitane za GF3 Ti200 64MB?

    ami kum siluro-to si vurvi predhodnik koto razdelq izhoda na s-video i na 4inch, nesto sa ta metnali vuv firmata...az sum sus su6tata karta, i za tova det vika6 za predhodnik kum S-video az taka i ne uspqh da q podkaram prez nego sus cvetna kartina ( nito prez driverite nito prez tv-tool-a...a prez 4inch-a si ba4ka...nqkoi ima li ideq kak se opravq ?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    44
    #22

    Pitane za GF3 Ti200 64MB?

    .... за да работи най-добре го пробвай на 1х АГП, може и да зацепи, но при БХ тогава ПСИ е 50 и ..



    Това е нещо ново за мен.Моля би ли обяснял как (защо) се получава този pci на 50,да речем на 66/33

    шина/агп

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    44
    #23

    Pitane za GF3 Ti200 64MB?

    Разбира се че искам да кажа 66/66 шина/агп :-)

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    48
    #24

    Pitane za GF3 Ti200 64MB?

    Da iavno sa me preebali,ma kato ne gledam koga ia vzeh ((

    Kvo da se pravi za edin kabel da prodavam tziala karta kofti!



    Da znae niakoi niakoia firma koiato shte mi vzeme kartata Abit Siluro T400 + da si doplatia za ChainTech GF3 Ti200 64MB!?

    Ako znaete kajete telefoni i firmite saotvetno, pls!

    Za da vidia kolko shte mi dadat za neia i kolko triabva az da dam!



    10x na vsichki!

  12. T
    T е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    287
    #25

    Pitane za GF3 Ti200 64MB?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by toofy


    ami kum siluro-to si vurvi predhodnik koto razdelq izhoda na s-video i na 4inch, nesto sa ta metnali vuv firmata...az sum sus su6tata karta, i za tova det vika6 za predhodnik kum S-video az taka i ne uspqh da q podkaram prez nego sus cvetna kartina ( nito prez driverite nito prez tv-tool-a...a prez 4inch-a si ba4ka...nqkoi ima li ideq kak se opravq ?

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Така се е получило, защото не си сложил подходящ кондензатор. В твоя случай просто канала с цветовете се шунтира /на SVHS са два - черно-бял образ и цвят за постигане на по-добро качество/. Бе стават преходниците, но качеството се влошава разбира се /има и транзисторни схеми за преходници, но надали на някой му се занимава/, но най-добре ако имаш композитен изход и нямаш SVHS вход на ТВ, си ползвай композитния изход.

  13. T
    T е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    287
    #26

    Pitane za GF3 Ti200 64MB?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by StefanR


    .... за да работи най-добре го пробвай на 1х АГП, може и да зацепи, но при БХ тогава ПСИ е 50 и ..



    Това е нещо ново за мен.Моля би ли обяснял как (защо) се получава този pci на 50,да речем на 66/33

    шина/агп

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Еее, ама нали си писал, че си пуснал АГП на 100 МХц /или ставаше въпрос за ФСБ/, то PCI е с делител 1/2 АГП при BX и това прави точно 50МХц. За АГП 1х - настройва се от биос, също ако искаш да подобриш стабилността махаш разни SBA и FastWrites /говоря по принцип за всяко дъно, щото не всяко ги има тези опции/.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    44
    #27

    Pitane za GF3 Ti200 64MB?

    T, нещо си позабравил старите дъна. Както

    стана на въпрос по-горе при бх агп=фсб или агп=2/3 фсб. тоест възможно а 100фсб 66агп 33пси както и

    100фсб 100агп 33пси.

  16. T
    T е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    287
    #28

    Pitane za GF3 Ti200 64MB?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by StefanR


    T, нещо си позабравил старите дъна. Както

    стана на въпрос по-горе при бх агп=фсб или агп=2/3 фсб. тоест възможно а 100фсб 66агп 33пси както и

    100фсб 100агп 33пси.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    E добре! Написал си горе 100МХц АГП и моите разяснения са при това положение. Разбира се БХ дъната имат делител ФСБ/АГП 1:1(66/66) или 3:2 (100/66), но може и да се овърклоква до 133ФСБ и нагоре. Сам разбираш, че и АГП се дига съответно и са достижими тези 100, друг е въпроса дали видео картата може да ги издържи. Така разбрах, иначе е АБСОЛЮТНО БЕЗМИСЛЕНО да насилваш АГП при положение, че ФСБ работи на 100, последното е неизбежно при овърклок над 100 МХц ФСБ. Възможно е и да има делител 1:3 ПСИ/АГП, но при новите дъна са вързани двете с 1:2.

    Опс, наистина имаше такова нещо, сега се сетих, че при ОС на БХ проблема беше само във видеото.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    44
    #29

    Pitane za GF3 Ti200 64MB?

    Опс, наистина имаше такова нещо, сега се сетих, че при ОС на БХ проблема беше само във видеото.





    Именно,при БХ не са навързани агп-пси.Например

    133фсб 89агп 33пси.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. GF3 Ti200 vs. GFFX5200
    От Yozo във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 14-06-03, 03:46
  2. Daite akul za GF3 Ti200 128MB DDR AG-321
    От TBL във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 10
    Последно: 18-01-03, 23:44
  3. GF3 TI200 64MB TV-out ChTech
    От toofy във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 12
    Последно: 30-11-02, 09:20
  4. Help za GF3 Ti200, 128MB DDR TV Out, Daytona
    От pebals във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 15-10-02, 15:36
  5. Problem s Chintech GF3 Ti200 128Mb
    От SpAwN във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 10
    Последно: 11-06-02, 02:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе