Резултати от 1 до 5 от общо 5

NAS + USB решение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    93
    #1

    NAS + USB решение

    Здравейте,
    искам да намеря NAS (network attached storage), който едновременно мога да го аксесвам както по мрежа, така и през USB.
    http://www.buffalo-technology.com/pr...kstation-live/ бях се насочил към това, но с него не мога да аксесвам диска през USB.
    Моля ако някой знае подобно решение (с един диск го искам) да ми каже модел/пройзовдител.
    Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #2

    Re:NAS + USB решение

    Е с това кой каза, че не можеш?
    Мисля, че няма да имаш проблем. И каква сигурност ще имаш ако е само с един диск? По принцип устройството може да се закупи мисля и без дискове или с 1 диск като искаш.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    93
    #3

    Re:NAS + USB решение

    За това конкретно устройство попитах в техния форум и тех съпорта ми отовори , че на USB-то може да се закачи диск или принтер. т.е. не може да се аксесва диска вътре през USB-то. Що се отнася до броя на дисковете вътре е само уточняващ детайл. В мисъл такъв, че не искам 2-3-4 дисков НАС с РАЙД вътре. Просто искам мрежов диск + USB достъп.

  5. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #4

    Re:NAS + USB решение

    това го гледам в ебай - флашнато и с торент клиент вътре - перфектно! ама са ми много паричките.
    едно такова + активен усб хъб и накачам всичките усб дискове които ми се таркалят наоколу
    когато имаш достъп безжично към него за какво ти е да се закачаш с усб кабел към него ?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    93
    #5

    Re:NAS + USB решение

    май не ми разбирате въпроса ...
    искам през USB-то да достъпвам диска вътре !!!

    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1306777991[/time]_________________________________________________

    а на въпроса на estqwerty - защото имам медиа плеър без мрежа и без уарелс. Искам да закача плеъра там и той да плейва директно от диска. А останалата мрежа (лаптоп, декстоп, телефон) да го достъпват диска през мрежа/уарлес.



Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Евтино решение
    От GAL61 във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 23-04-08, 23:20
  2. Кое е по-доброто решение...?
    От stoian_angelov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 11
    Последно: 14-03-08, 00:45
  3. Решение за кухня
    От emergency_bg във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 07-03-08, 18:41
  4. терминали - решение?
    От pro във форум Общ - хардуер
    Отговори: 15
    Последно: 07-03-07, 18:56
  5. WARCRAFT III "ROC" no CD решение???
    От PROKOBA във форум ИГРИ
    Отговори: 6
    Последно: 06-03-03, 14:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе