Резултати от 1 до 3 от общо 3

ВЪпрос за Рутери

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    175
    #1

    ВЪпрос за Рутери

    Здравейте знаетели дали може да се вържат два рутера смисал имам един рутер Д-линк ДИр100 през който си минава нета и го разпределя към 2 настолни компа, но сега ми подариха два рутера ASUS WL 320 ge. Та можели от първия рутер да пусна кабел към втория който е само Wireless няма други портове за връзка, за да мога да си ползвам wireless интернет на лаптопа.
    И още един въпрос : тези рутери ASUS wl 320 ge добри ли са.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re:ВЪпрос за Рутери

    asus рутер не бих ползвал(освен ако не ми го подарят

  4. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #3

    Re:ВЪпрос за Рутери

    ами те са му ги подарили на човека аз бих ги ползвал - асусите бяха в основата на написването на openwrt-тата много народ си ги ползваше и беше щастлив.

    на въпроса - защо да не можеш - връзваш ги с жица и се закачаш към втория рутер - уифи-то и лан-а са бриджнати - няма да трябва да правиш други настройки освен да зададеш име на безжичната мрежа и канал, евентуално когато подкараш всичко и парола.
    първият рутер ще ти раздаде ип настройки. би трябвало всичко да тръгне от раз. само 1 лан кабел ти трябва.

    сега гледам тоя асус с една дупка за уан/лан само - може да трябва да промениш ип адреса на вътрешната му мрежа -за да е различен с този на съществуващата ти в момента такава.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за МАС адреси и Рутери?!
    От kasovnik във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 30-06-09, 11:39
  2. Нестабилност на Рутери!???
    От lil във форум Мрежи
    Отговори: 12
    Последно: 27-09-07, 07:32
  3. Рутери?
    От Malkia във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 01-11-05, 09:21
  4. Отговори: 4
    Последно: 04-04-04, 09:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе