Резултати от 1 до 10 от общо 10

Кабелен модем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #1

    Кабелен модем

    Досега бях с аналогов телефон,но БТК решиха да плащам като за цифров,така че май ще ме загубят като клиент.Как стои въпроса с кабелните модеми,заслужава ли си,може ли да се вържеме примерно двама на една линия?Всички тънкости ище са ми от полза[:-spin]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #2

    Кабелен модем

    ami gledah sega edna promocia na Centrum Group, kadeto prodavat takav modem za 199lv

    A inache mojesh da polzvash takav pod naem. Az vednaj izchisliavah, shtoto i na men sega BTK-to mi slojiha 7-ma zifra i izliza okolo 50-60lv na mesec neogranichen trafik + modem pod naem

    Vij vav data.bg -> sanmarino - predlagat LAN internet za 40lv mesec, razgledai v koi kvartali na sf go predlagat i ako si ot tiah mi se struva mnogo izgodno


  4. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #3

    Кабелен модем

    4akajte be tva ot koga e validno za BTK pri analogovite linii ???

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #4

    Кабелен модем

    ami ot 01.01.2003 mai, ama ne sam siguren, shtoto az li4no ne sam go 4ul oficialno, no

    niakolko choveka mi kazaha!

    a ina4e moia taka i taka mi go smeniha s cifrov......

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #5

    Кабелен модем

    Аз пък работя във БТК и ще Ви кажа, че това все още не е влязло в сила, не и преди да се оповести официално в Държавен Вестник и прочие. Ама ще стане до месец-два !

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #6

    Кабелен модем

    CableBG дават на изплащане 20лв на месец една година и 60лв неограничен...доскоро ставаше и да ги мамим с трафика ама сега май не връзва...поне докато някой не открие нещо ново

    Трябва да си им абонат - 3 месеца поне - няма такса инсталация, а ако не си - 25лв...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #7

    Кабелен модем

    Мен ме "врътват" в края на месеца,а останалите през март[:-cry]Щом се е чуло,значи ще стане.Относно кабелните модеми:-трафика в двете посоки ли се смята?Звучи ми логично,но все пак се надявам.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #8

    Кабелен модем

    Net is Sat - 100 leva modem pri skliuchvane na ednogodishen dogovor, 64k vunshen, 256k peering za 60 leva neogranichen na mesec. 128k vunshen, 512k peering za 100 leva na mesec.

    http://cable.netissat.bg/index.html?cat=6

    Az sum na 128k no neznaino zashto plashtam 80 leva . Inache sum dovolen, no poneje jiveia dalech ot centura (boiana) i niakoi pat stavat razni propadaniq i povredi za jalost... inache trafika mi ot oktomvri do dekemvri mi e nad 100GB, taka che moje da se razchita. Za cablebg ne znam kakvo e polojenieto, drugite da kajat.



    Mejdu drugoto kesten, ot sofia li si vse pak )

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #9

    Кабелен модем

    Да,от София съм[:D]Така наричат софиянци в провинцията.Поне до преди 10-на години.Сега може да е по-различно.Та оттам ми е.

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #10

    Кабелен модем

    Само не ми стана ясно може ли два модема на един кабел или алтернатива на този вариант?!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продава кабелен модем
    От winvis във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 01-11-10, 10:34
  2. Кабелен модем
    От spoofer във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 30-07-05, 19:12
  3. Проблем с кабелен модем?
    От silverfox във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 02-04-05, 11:47
  4. кабелен модем на SUSE 8.2
    От haa във форум Linux
    Отговори: 2
    Последно: 15-06-03, 23:12
  5. Кабелен модем
    От saint056a във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 22-01-03, 19:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе