Резултати от 1 до 7 от общо 7

Problem s HDD?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #1

    Problem s HDD?

    Zna4i za 5- ti poreden put si preinstalirvam WinXP- to. Kogato go instaliram vurvi okolo pet 4asa i kat si spra ma6inata i kato q pusna na novo windowsa mi ne6te da da trugne. Puskam primerno partition pagic disketkite i mu davam da proveri za gre6ki i pi6e, 4e ima izgubeni i nevalidni klusteri. Pi6e mi 4e ima error CRC, koeto ne mi govori ni6to. i po4va da mi zarejda win- a ama polovin 4as samo acaunta mi. I kolkoto puti go formatirah napravo mi pisna. Da ne e harda ne6to bugnat ili bios- a nastroikite da ne sa dobre, ama sum gi pusnal po podrazbirane. I sega go slojih WinXP- to na FAT32 i vurvi. Ama ne se znae koga pak 6te se izduni.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    84
    #2

    Problem s HDD?

    Nqkoi pyt i samiq interfeisen kabel se sgovnqsva. Na 1 priqtel mu se vtrysna da si formatira harda( garanciqta be iztekla) i sa kane6e da go nakara da poleti ot 7miq etaj no go razubedih i go vzeh za nqkolko dni u nas. Sled preformat vyrve6e prekrasno i go nakarah da si smeni kabela. Sq si4ko e nared(harda mu e 10GB seagate)

  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #3

    Problem s HDD?

    CreatoR, това е директен линк за SeaTools, изтегли програмката, направи си boot дискета, пусни всички тестове, ако изпищи, знаеш ( Ако не значи проблема не е в харда ... Ето и линка <font color="red">ТУК</font id="red">

    И както казва Miroir поразбутай кабелите, пъхни ги наново и тн.

  5. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #4

    Problem s HDD?

    Mersi mnogo Kayso 6te go probvam eisegi4ka.

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #5

    Problem s HDD?

    Xixixi poznaite kakvo mi izpisa kat go testvah. The disk is defictive. Hahaha egati skapanite diskove prodavat v de6no vreme e sega taman 6te mi dadat nov . Mersi za mneniqta. i osobeno na Kayso[:D].

  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #6

    Problem s HDD?

    Vzemi si sa6tiq bokluk, i pak gledai da e ot Ogi

    LOL - o6te 5,6 i moje da slu4i6 na rabote6t

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #7

    Problem s HDD?

    Hohoho kaluf vzeh si Maxtor 80GB ATA133 7200 hohohoho i samo za 30 leva otgore!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. BIG FAT PROBLEM :(
    От roL4xX във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 20-04-06, 14:49
  2. WD - problem
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 03-02-06, 08:58
  3. XP problem
    От paco във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-04, 13:18
  4. WIn XP Problem
    От LinuxLoader във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-03, 00:06
  5. problem s P4
    От mitak във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 29-04-02, 11:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе