Резултати от 1 до 7 от общо 7

Радиатори за Video RAM и термолепенки/паста?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    236
    #1

    Радиатори за Video RAM и термолепенки/паста?

    Къде може да се намерят ткива радиатори? Също така кое е по- добре: лепенки или паста и къде има такива?

    Мерси предварително!!!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #2

    Радиатори за Video RAM и термолепенки/паста?

    Ами почти във всяка компютърна фирма, зависи вече какво точно търсичш, колко пара ще дадеш и разбира се каква ти е видео картата.

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    236
    #3

    Радиатори за Video RAM и термолепенки/паста?

    Трябват ми радиатори за GB R9000PRO и начин да ги залепя. С термо лепенки или с паста е по-добре?



    П.С. Не е вярно, че в всяка фирма има радиатори, защото днес потърсих в Ресет и Комелсофт на Раковска, защото ми е по- близо и като попитах за радиатори ме погледнаха като извън-земно.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #4

    Радиатори за Video RAM и термолепенки/паста?

    Нареги си сам радиаторите...А за термолепенките, вярвай ми ама цяла софия обиколих и ж конрад ходих и каде ли не и никаде няма нито термолепенки нито нищо.Погелавам ти успех и ако намериш или вземи и за мен или ми кажи от каде си намерил.

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    236
    #5

    Радиатори за Video RAM и термолепенки/паста?

    ОК ще нарежа - no problem, вкъщи имам достатъчно инструменти да разфасовам ТИР,но какъв радиатор да нарежа?



    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">А за термолепенките, вярвай ми ама цяла софия обиколих и ж конрад ходих и каде ли не и никаде няма нито термолепенки нито нищо. <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    И термопаста ли не намери или само лепенк и кое от двете е по- подходящо за случая?



    Мерси все пак. Ще пробвам да намеря и ако има ще ти кажа от кде можеш и ти да вземеш. [8D]

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #6

    Радиатори за Video RAM и термолепенки/паста?

    Ами темрмопаста има много на тая дето ми я показваха не залепва...в смисъл не е лепило!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #7

    Радиатори за Video RAM и термолепенки/паста?

    На Раковска в мулти електроникс има радиатор с термо лепенки, лощото е че е с вентилатор и 1 бр е 8 кинта. Spire е марката.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Обезвъздушаване на радиатори
    От felipe във форум Отопление
    Отговори: 7
    Последно: 29-05-15, 09:21
  2. Термо паста?
    От ivanxxx във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 23-08-10, 21:15
  3. Термо пасти и термолепенки!
    От fiorino във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 30-07-05, 08:38
  4. Проводяща паста?
    От Maverik във форум Овърклок
    Отговори: 24
    Последно: 22-05-04, 20:24
  5. Проводяща паста
    От pavkata във форум Овърклок
    Отговори: 8
    Последно: 29-11-03, 06:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе