Резултати от 1 до 8 от общо 8

USB и PS2 mouse

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    40
    #1

    USB и PS2 mouse

    Здравейте!

    Сблъсках се със следния проблем:

    налагами се да използвам две мишки/имам малък любопитен син/ една оптична с кабел вързана на PS2 и една оптична безжична на USB.

    Проблемът е в безжичната , ако на страницата има линкове/ примерно фаворитес/ при преминаване през тях показалеца се спира на всеки от тях поне за няколко секунди, така че от първия до последния около минута, ако пък реша да ги заобиколя се лепва за линкове по страницата. Дайте ПОМОЩ


  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    USB и PS2 mouse

    Това явно е някаква опция във драйвера, която трябва да може да се изключва.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    40
    #3

    USB и PS2 mouse

    със windows xp pro съм и не съм слагал драйвери допълнително, досега -де, на диска който дойде с мишката /USB -то/ има някаква инсталационна програма но след инсталацията едиственото което мога да направя с нея е да предефинирам бутоните на мишкате а те са 5/ някаква MAXXTOR или не6то подобно т.е. не мисля 4е е много маркова, аз поне не можах да намеря сайт на фирмата/

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #4

    USB и PS2 mouse

    syshtiq problem mi se e sluchvam pri opleskan Internet Explorer - tochno pri tova zalepwane, za koeto govoris CPU-to se tovari.



    probwaj s preinstall + SP1i predi da slagas wsqkakwi programi/driveri opitai prawili go

  6. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #5

    USB и PS2 mouse

    преди да си хванал да преинсталираш кажи каква ти е мишката, щото ако е Logitech в настройките й имаше някакви опции "sticky" (лепкаво) и разни други интернетски екстри,които аз съм си изключил, но нищо чудно те да ти правят мизерии

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    40
    #6

    USB и PS2 mouse

    Сори, май съм и сбъркал името днес в службата, "Maxxtro" модел .

    с много пресен win съм на 2 седмицi, бях с лицензиран win xp home, ама нешто се скапа и сега съм с pro, но и при хома беше същото, в менюто на мишката освен предефиниране на бутоните няма ни6то друго, аколкото до IE и SP1

    77 MB na моя дайлъп /от Ловеч съм/ са ми множко, а от един диск на някакво списание SP1 не върви,иначе съм свалил всички ъпдейти от майкрософт, сложил съм и SP1 за win-a

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    40
    #7

    USB и PS2 mouse

    сина ми май ми реши проблема, събори майката на телефона ми и и разказа играта, та сега без телефон насичането на мишката спря.

    можели насичането да е било в резултат на телефона - безжичен панасоник, майката стоеше до компа и там е зарядното на мишката

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #8

    USB и PS2 mouse

    Безжичната мишка работи с радиовълни.Има важно условие:приемо-предавателя да е на мин.20см от РС,принтер,монитор.А,ти си с безжичен телфон работещ с радиовълни.Добре,че е детето[:D].Така стават големите открития[:-graduate].Разкарай майката(на телефона[:-hspin]) в другата стая,а си дръж слушалката.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mouse TCM
    От spoofer във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 01-11-04, 19:18
  2. USB Mouse & DOS
    От xtra във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 17-05-03, 09:29
  3. Optical mouse Vs. standart mouse
    От S.W.A.T във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 09-05-02, 19:56
  4. FOR MOUSE
    От TOLY във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 06-04-02, 20:59
  5. REVERSE MOUSE
    От LordOfEvil във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 27-06-01, 18:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе