Резултати от 1 до 9 от общо 9

Video/Audio Decoding

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #1

    Video/Audio Decoding

    Hmmmm... interesuva me, kak moje da zapisvam ot vide/kabelna/antena ili ot

    kasetofon (kasetka/radio). Za videoto sigurno mi triabva TV Tunner ot kartata,

    nali ? Togava pone kajete kak shte stane s audioto. Kak da pusna uredbata kum

    PC-to. ( ako ima nachin i za videoto/kabelnata , pishete !!! )



    10x




  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Video/Audio Decoding

    kovalski, line-in му е майката. а после кеф ти sound recorder, кеф ти каквато искаш друга прог. за видеото си прав. а за уредбата към компа имаш впредвид да пуснеш звука от компа през уредбата, нали? line-out както вече си се досетил аз съм така откакто имам компютри. какво да се занимавам с тъпи колонки, когато си имам уредба!




  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #3

    Video/Audio Decoding

    Ne... ne si me razbral. Iskam da si pusna uredbata kum PC-to i da zapisvam ot

    radioto !!!

    P.S.

    Az imam SB Live i super kolkonki ( novite Cambridge SoundWorks™ i ne mi triabva

    uredba




  5. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #4

    Video/Audio Decoding

    Аз съм си "вързал" уредбата към PCто - line out - с чинчове в уредбата, а ако искам да записвам радио/MC вкарвам кабел за слушалки - с голям куплунг в изхода на уредбата а другия край - с малък куплунг в line-in на SB - при мен проблема е, че не чувам това което записвам - защото уредбата ми е и колони за PC, но при тебе ще е ОК. - Само трябва да си намериш/направиш такъв кабел.



    A за да записваш видео сигнал/TV сигнал не ти е нужен тунер - стига ти някой от моделите VIVO /Video In - Video Out/ на ATI или всякъква друга имаща input и телевизор или видео. Тунер ще ти е полезен ако искаш да записваш директно от TV без да минава през телевизор. А накрая идва време да спомена моята слабост - ATI All-In-Wonder Radeon, която има и тунер, и VIVO и всичко което ти трябва, но... млъкни сърце.



    <font color=red>Dominator</font id=red>

    dominator@bitex.com

    ICQ#109217561

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #5

    Video/Audio Decoding

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    А накрая идва време да спомена моята слабост - ATI All-In-Wonder Radeon, която има и тунер, и VIVO и всичко което ти трябва, но... млъкни сърце.

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Напълни се портмоне....









    Променено от Kovalski на 04/05/2001 12:41:43

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    347
    #6

    Video/Audio Decoding

    Мой човек, ти с каква звукова карта си? Да не е онзи SB AWE64, който те мъчеше миналата година? Ако мислиш да правиш аудиозаписи определено ти препоръчвам Live! (5.1) + Cool Edit Pro.






  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #7

    Video/Audio Decoding

    Spokoino Lamia Veche ne sum s AWE-to. Imam SB Live! X-Gamer Pro, za versia ne

    znam ama mai beshe neshto 5 , neznam dali 5.1 ili niakoe drugo...




  10. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    242
    #8

    Video/Audio Decoding

    Ati Radeon All in Wonder




  11. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #9

    Video/Audio Decoding

    ATI All-In-Wonder Radeon!



    <font color=red>Dominator</font id=red>

    dominator@mail.bg

    ICQ#109217561

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ПРОДАВАМ: SACD, DVD AUDIO/VIDEO PLAYER DENON 1930CI
    От insman във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 08-02-13, 15:43
  2. продавам Сендер 5GHz Full HD Wireless-N Audio/Video НОВ
    От gti_dido във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 20-09-12, 21:59
  3. onboard audio + ATI (video) audio
    От bright във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 11
    Последно: 30-09-07, 19:15
  4. Video and Audio Chat
    От CreatoR във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 3
    Последно: 10-02-06, 17:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе