Резултати от 1 до 5 от общо 5

спешна помощ син екран

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    1
    #1

    спешна помощ син екран

    Здравейте ,приятели!Моля,който е в час с нещата да помогне.Вчера си сглобих пс-то.Така и оттук проблемите.Първо да напиша компонентите,какви са :Процесор Intelcore i5 2400,Дъно GB PH67-DS3B3,РАМ Corsair-4gb DDR3,-това са нови неща,поръчах си ги от фирма Стантек,чрез куриер.запазих си стария хард 500gb-Hitachi,Видео Nvidia XFX 285-1GB-512bit ddr3,Захранване Xilense 750W.И така сега за проблемите от време на време ми дава син екран и се рестартира.Днес го носих на диагностика на рам памет,хард и дъно.Уиндоус 7 ултимейт съм,на диагностиката казаха ,че всичко е точно .Грешките били от лан картата на дъното ,от директа или opengl на видеото.Сложих нови драйвери на ланкартата ,но непомага,дори преди малко си боднах флашката и пак веднага син екран и рестарт.Много ще ви бъда задължен и благодарен ако ми дадете съвети-какво да правя външна лан ли да пробвам ,дъното ли да върна или де да знам какво.Благодаря предварително!
    И сега река да инсталирам нещо дори и дребно да е и пак син екран и рестарт,влизам за игра на battlefield 3 и пак син екран и рестарт-нещо не е позволено ли вече незнам.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    57
    #2

    Re:спешна помощ син екран

    http://support.microsoft.com/kb/315263
    Виж това, ако случайно ти помогне
    Преди имах време с новия лаптоп и се оказа рамта.
    От тези файлове можеш да разбереш кое дава грешка.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re:спешна помощ син екран

    на стария комп до последния момент си нямал такива проблеми, така ли?

    само една инсталация на windows ли прави?

  5. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #4

    Re:спешна помощ син екран

    Не си казал дали си преинсталирал наново уина или само си боднал диска. Тук може да и причината за цялата ситуация, но ако си го тогава вече става интересно. Това бодване на флашка и рестарт със син екран е доста приятно. В цялата ти конфигурация се чудя това гигабйатско дъно как си го измислил, но дано не е в него проблема.

  6. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #5

    Re:спешна помощ син екран

    Доколкото разбрах, си носил чарковете да им правят диагностика един по-един... Не можах да разбера защо не им каза напарво - сглобете ми компютъра, отколко да правят диагностика. Най-малкото диагностика на 5 компонента ще ти излезе колкото алемблирането на компютара, да не кажа и повече
    Така, че помисли в тази насока...

    П.С. Ако вече и асемблаторите не се справят, тогава ги питаш къде точно е проблема и сменяш проблемния компонент...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Спешна помощ за LG 32LH5000
    От sapedi във форум LG телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 21-05-12, 17:06
  2. спешна помощ windows 7 drivers
    От albo във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 07-03-10, 21:21
  3. спешна помощ за две програми на С++
    От anchev_ab във форум Програмиране
    Отговори: 0
    Последно: 08-11-07, 00:30
  4. Имам нужда от спешна помощ!
    От JOJO във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 06-05-04, 09:10
  5. Моля за спешна медицинска помощ !
    От saffron във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 18
    Последно: 29-04-04, 11:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе