Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Modem i razpadane na vryzkata(drop line)??????

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #1

    Modem i razpadane na vryzkata(drop line)??????

    Problema mi e sledniat. KAto se konektna s modema i sled nai-mnogo 10-a minuti se razpada vryzkata, ta triabva pak da prenabiram. Na kakvo se dylji tova i kak moga da go izbegna.Telefonnata linia e dobra. Modema e Intel(R)536EP V.92, vytre6en, hardueren?????

    Please HELP?? Predpolagam 4e tova ne e normalno..

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #2

    Modem i razpadane na vryzkata(drop line)??????

    Случайно телефона да ти е дуплекс?

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #3

    Modem i razpadane na vryzkata(drop line)??????

    На аналогов телефон - само външен модем. Разбира се има изключения когато и вътрешен става ама.....рядко. Абе я си смени номера на цифров !!!

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #4

    Modem i razpadane na vryzkata(drop line)??????

    Telefona ne e dupleks i si e nared. Niama strani4ni 6umove i t.n.

    A kakva mi e dalaverata ot cifrov telefon, kato tam na 5 min. mi vzima impuls.

    Vyprosa mi e niama li niakakyv na4in da si podobria vryzkata i da ne me otriazva taka grubo. V momenta slojih edna programka. Kazva se " turbo connect". Ma i tia ne pomaga mnogo.

    Ako namalia skorostta na modema ste ima li efekt???

    Systo taka pri download ima li po-golemi predpostavki da me izreje syrvyra???

    I izobsto kakvo triabva da napravia 4e da se podobri rabotata na modema i da ne me izhvyrlia.....

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #5

    Modem i razpadane na vryzkata(drop line)??????

    То скоро и аналоговите ще почнат да ги отчитат по време по добре се ослушай за някакъв друг достъп.Аз минах на нет от кабелна телевизия скоро и съм много доволен

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #6

    Modem i razpadane na vryzkata(drop line)??????

    ti realno znaes li krazlikata na wanshniq modem sprqmo watreshniq???



    ima kutiq... za razlika to watreshniq. tuk goworime za modemi, pri koito celiq modem e na platkata ne w driverite

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #7

    Modem i razpadane na vryzkata(drop line)??????

    Abe hora.Znam kakva e razlikata m/u vytre6en i vyn6en modem. RAbotata e 4e az pitam kak da go nakaram moia modem da raboti po-dobre. Ima li niakakvi specialni nastroiki i t.n..........A moje i dostav4ikyt da e vinoven. Prosto niamam predstava. ZAtova i pitam




  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    60
    #8

    Modem i razpadane na vryzkata(drop line)??????

    Ami za da eleminirash samneniata v dostavchika

    probvaj za 20-30 min na nomera na BTK

    0134 200

    werno, na 4 min impuls e, ama pone ste razberesh dail modema ti e vinoven ili nesto pri dostavchika ti

    http://www.infotel.bg/internet/anonim_acsess.htm



    също така пробвай да зададеш настройка на модема:

    AT s10=255

    ne znam na kakav Windows si, no potarsi iz Additional настойки на модема, трябва да има поле за писане на допълнително команди,

    S10=255 ти удължава времето на изчакване от страна на модема при липса на сигнал от отсрещния , нормално е около 30.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #9

    Modem i razpadane na vryzkata(drop line)??????

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by gaboss


    Ami za da eleminirash samneniata v dostavchika

    probvaj za 20-30 min na nomera na BTK

    0134 200

    werno, na 4 min impuls e, ama pone ste razberesh dail modema ti e vinoven ili nesto pri dostavchika ti

    http://www.infotel.bg/internet/anonim_acsess.htm



    също така пробвай да зададеш настройка на модема:

    AT s10=255

    ne znam na kakav Windows si, no potarsi iz Additional настойки на модема, трябва да има поле за писане на допълнително команди,

    S10=255 ти удължава времето на изчакване от страна на модема при липса на сигнал от отсрещния , нормално е около 30.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Mersi mnogo za infoto.Ako iama i drugi komandi koito ste svyr6at rabota moje6 da napi6e6 pak.

    10X Again

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #10

    Modem i razpadane na vryzkata(drop line)??????

    На каква терминална скорост се вържеш? Аз да споделя, може и да ви е чудно, но с един стар външен 33.6 "Request" модем (Conexant) се вържех твърдо на 14.4 и не ми разпадаше по много време, но на по-висока скорост - абсурд да се свърже! Централата ми е аналогова, модел 1929 или 1937 или нещо подобно. После, не помня къде точно, но прочетох за едни "гяволии" със запетайки, по-точно с паузи в набирането. Примерно ако набираш 23456, задаваш за номер "2345,6,,," и... о, чудо! - върже се на 33.6 без проблеми, download speed до 3.5К и връзката пак изтрайва много време без да прекъсне.



    Any comments ?



    P.S. Ей... сега да не ми завидите ?!

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    203
    #11

    Modem i razpadane na vryzkata(drop line)??????

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by saint056a


    <font color="red">То скоро и аналоговите ще почнат да ги отчитат по време </font id="red">по добре се ослушай за някакъв друг достъп.Аз минах на нет от кабелна телевизия скоро и съм много доволен

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Тва сериозно ли е?Да не вземат тоя месец да ми тряснат някаква сметка 300-400лв? [V][V][V]

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    259
    #12

    Modem i razpadane na vryzkata(drop line)??????

    Първото което е, този модем не е хардуерен. Можеш да отидеш в Intel да му видиш спецификацията, а и за да си дръпнеш най-новите драйвери. Там също ще намериш и инит стринг, с който да фиксираш модема на V34 протокол, което най-вероятно би оправило проблема.

    Адреси:

    http://developer.intel.com/design/mo...upport/faq.htm

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #13

    Modem i razpadane na vryzkata(drop line)??????

    Наи добре пробваи да се варжеш на по малка скорост,би трябвало да има ефект.


  17. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #14

    Modem i razpadane na vryzkata(drop line)??????

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by orpamarosa


    Първото което е, този модем не е хардуерен. Можеш да отидеш в Intel да му видиш спецификацията, а и за да си дръпнеш най-новите драйвери. Там също ще намериш и инит стринг, с който да фиксираш модема на V34 протокол, което най-вероятно би оправило проблема.

    Адреси:

    http://developer.intel.com/design/mo...upport/faq.htm

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    4e te mi go prodadoha za hardueren be.......Toi e V92

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #15

    Modem i razpadane na vryzkata(drop line)??????

    Ще ми се да зная има ли някакъв ефект от тези съвети? При мен от пет години "дропването" си го има, каквото и да предприема. Има държави, където чрез dial-up можеш да си свързан без никакво прекъсване, но не и в България, поне засега.

    Мисля, че изходът ти е в друг вид достъп [!] Когато направят аналоговите телефони да се таксуват по време, дори и финансово може да се окаже изгодно [:I]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. On-line пазаруване от Japanka.com
    От 4a4i във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 10-01-08, 18:45
  2. trakite on-line web strategy na BG
    От trakite във форум ИГРИ
    Отговори: 15
    Последно: 10-05-07, 16:07
  3. Java Script Drop Down меню
    От CreatoR във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 3
    Последно: 01-12-06, 15:31
  4. USB modem (Webstar Cable Modem)
    От OvErRiD3 във форум Linux
    Отговори: 3
    Последно: 22-01-05, 06:27
  5. Brake Test Line
    От Pc-Kilar във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 27-03-03, 23:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе