Резултати от 1 до 8 от общо 8

питане за стар лаптоп

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    95
    #1

    питане за стар лаптоп

    Здравейте,искам да попитам как мога да разбера,какви технически данни има много стар лаптоп,който има само флопи и е без операционна система,без да му знам модела и без да го разглобявам ,благодаря на всички,които се отзоват

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:питане за стар лаптоп

    Като влезеш в БИОСА и се надяваш там да има повече инфо. Другият вариант е с дискета и някоя програма от рода на SystemInfo под DOS да ти извади инфо за хардуера.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    95
    #3

    Re:питане за стар лаптоп

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Като влезеш в БИОСА и се надяваш там да има повече инфо. Другият вариант е с дискета и някоя програма от рода на SystemInfo под DOS да ти извади инфо за хардуера.
    мерси
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1332950752[/time]_________________________________________________

    така темата е отворена,имам друг въпрос,кажете каква цена може да се иска на работещ лаптоп със следните примерни данни pentium 2 233mhz,32 ram,500mb hdd,flopi, неработеща батерия,питам за да знам горе долу на каква цена ще вървят,за да съм горе долу в час.знам че фактора с цената зависи от много повече работи,но приемам че другите са работещи

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    90
    #4

    Re:питане за стар лаптоп

    Това е доста стар лаптоп. Ако наистина работи можеш да се пробваш да го продадеш като "антика". Има разни хора по форумите, които купуват стара техника с цел реставриране/колекциониране или просто да извадят златото от нея Общо взето този лаптоп няма реално приложение никъде. Освен като стенд за настройка на разни по стари машини.

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #5

    Re:питане за стар лаптоп

    Дори и за стенд е стар ....повечето съвременни мобилни телефони са по-бързи от него. Единственно някой колекционер ако успее да му се зарадва но и там цената ще е по-скоро символична.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    95
    #6

    Re:питане за стар лаптоп

    не искам да го продавам а да го купя(трябва ми за word)затова попитах,извинявам се че съм пропуснал тази подробност,благодаря че има отзовали се хора

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #7

    Re:питане за стар лаптоп

    Не си давай парите за глупости ...по фирмите за втора употреба ще си купиш двуядрен лаптоп за около 300 лева ....това чудо колкото и добре да изглежда е толкова старо , че всеки ден работа му е подарен ....утре ще му умре твърдият диск и ще се чудиш от къде да му намериш диск, после ще те е яд ,че не може да гледа филми и така ....нещата остаряват и не си заслужава инвестиция в тях.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    95
    #8

    Re:питане за стар лаптоп

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Не си давай парите за глупости ...по фирмите за втора употреба ще си купиш двуядрен лаптоп за около 300 лева ....това чудо колкото и добре да изглежда е толкова старо , че всеки ден работа му е подарен ....утре ще му умре твърдият диск и ще се чудиш от къде да му намериш диск, после ще те е яд ,че не може да гледа филми и така ....нещата остаряват и не си заслужава инвестиция в тях.
    ok

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. нов или стар модел процесор за лаптоп
    От jako6iba във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 28-05-10, 07:28
  2. Памет за стар лаптоп
    От vanko68 във форум Купува
    Отговори: 4
    Последно: 25-05-10, 10:32
  3. Стар лаптоп и Wi-Fi карта
    От awsom във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 29-07-07, 11:19
  4. Продавам стар лаптоп
    От dragozow във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 07-03-07, 22:13
  5. стар лаптоп от 1989...
    От devil във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 14-02-05, 23:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе