Резултати от 1 до 7 от общо 7

не му е тука мястото, ама не мога да се сдържа

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #1

    не му е тука мястото, ама не мога да се сдържа

    Знам че не е тука мястото на това, което ще напиша, но просто не можах да издържа. Моля администраторите на Сетком да ме извинят за следващите думи



    Така, съвсем случайно попаднах на един БГ сайт, наречен www.e-balkani.com, в който вече един час чета всевъзможни глупости и се чудя, възможно ли е да има хора с такова голямо самочувствие и с толкова елементарен начин на мислене



    Ето ви един цитат от 8-то чудо на света, наречено Добри Божилов, който е единственото име, пишещо "статии" - тук само едни кавички не стигат, във въпросното "Издание за инфо технологии и света на е-... "



    "Ако аз съм държавен чиновник и ми дойде някой да ми предлага Linux, никак ама съвсем никак няма да го възприема насериозно, след като знам, че сред най-големите фенове на Linux има отявлени хакери и още по-отявлени пирати. И което е по-важно - защото то всяко стадо си има "черни овце", което е по-важно - самото общество на Linux по очеваден начин симпатизира на хакерите и пиратите... Ей Богу, аз ако правя система не я правя, за да доставям кефа на разни съмнително задоволени създания, а за да ми работи и върши работа. И не я правя, за да се кефи някой после как я е пробил или изпиратствал по метода по който това се случи с Добри Божилов. Защото едно държавно ведомство като мишена за посегателство и като медиен ефект е много по-примамливо от Добри Божилов."



    Добри, що не вземеш да се гръмнеш, и да освободиш е-пространството от невероятния си егоцентризъм, примесен с още по-невероятна Е-БАЛКАНСКА простотия?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #2

    не му е тука мястото, ама не мога да се сдържа

    PS: случайно Добри да знаеш, че наскоро правителството на Норвегия развали сделка с Майкрософт за десетки милиони $, и мина на Линукс - "развъдник" на пирати, хакери и всякакви долнопробни и съмнителни типове...

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    не му е тука мястото, ама не мога да се сдържа

    Добри Божилов открай време е известен с "идейните" си писания около скандала - Вени-Муритис

    Не ме учудва

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #4

    не му е тука мястото, ама не мога да се сдържа

    аха, въпросния не е ли дето щеше да съди някакъв че му и хакнал спрения сайт

  6. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #5

    не му е тука мястото, ама не мога да се сдържа

    "...Издание за инфо технологии и света на е-... Но само за това, което не се вижда. Другото - има го навсякъде. Излиза веднъж седмично. И когато има какво да започне да се вижда...... "



    тоя звучи ка то царя [:D] бе...нищо не му се разнира, гати изрода [}]


  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    не му е тука мястото, ама не мога да се сдържа

    не знам откъде е задигнал толкова mail-листи! на служебния ни mail се скъсахме да получаваме реклами, покани и т.н. за "чудесния" on-line news"toilet"paper []. whatever. не е луд, който яде зелника, а който му го дава...т.е. чете.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #7

    не му е тука мястото, ама не мога да се сдържа

    не знам за новините, ама във форума му такива "пожелания" има към него че ако форума беше мой просто щеше да ме бъде срам да го погледна

    като се започне с най-нежните от типа на "иди на психиатър" и се стигне до изпълнени с откровени сексуални желания към него или родата му от женски род

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Тука има - тука нема
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 12
    Последно: 31-05-12, 22:39
  2. Климатика къде му е мястото?
    От sestra06 във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 32
    Последно: 13-10-10, 11:19
  3. Отговори: 9
    Последно: 26-10-05, 19:52
  4. Тука има, тука нема... (Siemens ME45 alarms)
    От BerkStock във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 28-09-05, 18:16
  5. АДСЛ интернет - тука има, тука няма
    От Spectre във форум Технологии
    Отговори: 5
    Последно: 27-02-05, 22:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе