Резултати от 1 до 7 от общо 7

TV Wonder VE плюс още...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #1

    TV Wonder VE плюс още...

    Първо искам да попитам, дали някой има такъв тунер и го позлва под Windows XP, за да му задам няколко въпроса (да изпрати private message, моля)



    И второ - имам запитване към хората с TV Tuner-и. Коя ви е любимата програма за Capture ?




  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #2

    TV Wonder VE плюс още...

    Абе аз ползвам FlyDS и кепчървам директно със XVid кодека live дето са вика, добро качество и добър звук, файловете са колкото на нормален филм, 1.30 мин са ми към 750-800 мегабайта с добро качество, не кат ДВД ама се гледа после



    И мноо мерси на СТРАХ и другите дето ме светнаха как става

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #3

    TV Wonder VE плюс още...

    Пуснах малко прибързано темата, не знаех че има толкова много подобни, където инфото е пре достатъчно. Все пак благодаря. Btw. твоя тунер добър ли е (и от къде, за какви пари ~$100?)

  5. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #4

    TV Wonder VE плюс още...

    Ами аз съм си доволен от моя, взел съм си го за 70$ с ДДС преди година може би от Кагами - Варна, нямам никви проблеми с драйверите, картината е добра имайки предвид каква ми е кабелната (

    В сигнатурата ми има линк, директно към него, кликай и гледай

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #5

    TV Wonder VE плюс още...

    Еййй каква сигнатура, не бях забелязал честно казано... бравос

    Иначе искам да си взема някакъв тунер, понеже видеото ми одавна е сдало багажа що се отнася до запис в/у касетки, а нямам намерение да взимам ново, защото така или иначе си работи за плейбек нормално...



    Btw. линка в сигнатурата ти е за Video Wonder PRO III, а не II (не че мен ме бърка нещо



    И разбира се, при търсене в google в бг страници намира само твоята сигнатура )

    Поне в кагами го има още

  7. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #6

    TV Wonder VE плюс още...

    Абе към Video Wonder PRO III съм сложил, щото тея тъпаци от Creative са махнали двойката от сайта си, рекламен трик просто Разлика на този и моя няма никаква, просто едно - I накрая

    Аз ще ти препоръчам - Pinnacle някакъв да си вземеш, най-добрите са на пазара, ама са млако скъпички Ако нямаш чак толкоз големи претенции и JETTV ще ти свърши работа. Евтини са, вадят добра картина и имат много добър софтуер

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #7

    TV Wonder VE плюс още...

    За Pinnacle чета само гадни неща междувпрочем... сигурно ще е някой ASUS

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. новото сузуми плюс
    От popov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 4
    Последно: 23-02-14, 20:12
  2. Продавам Apple iPhone 3G 8GB пълен комплект плюс аксесоари
    От S.Kozhuharov във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 27-12-12, 00:27
  3. Външен плеър плюс отделен външен HDD или плеър с WiFi
    От chefobg във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 3
    Последно: 17-04-12, 14:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе