Резултати от 1 до 5 от общо 5

РС кутия с USB 3.0 около 100 лв в Пловдив

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #1

    РС кутия с USB 3.0 около 100 лв в Пловдив

    Момчета,
    след много питания Тук-уточних и поръчах компонентите за компа,които ще цъфнат след два дни,но усмивката ми посърна,защото мога само да да ги вържа по бюрото на синковеца-не намерих кутия за тези прелести.
    По препоръка на Sun*,изборът се сведе до:Untitled Page и Untitled Page,проветриви кутии с вграден вентилатор и USB 3.0 на предния панел,без PSU.За съжаление ги няма там,откъдето ще са компонентите,а също не ги намирам из пловдивските компютърни фирми.
    Молбата ми е за име/адрес/линк на пловдивска компютърна фирма(офис),която има тези или подобни кутии.Идеята е да е голяма(ATX),проветрива,стабилна,с USB 3.0,без захранване,около 100 лв.

  2.  
     

  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #3

    Отговор: РС кутия с USB 3.0 около 100 лв в Пловдив

    Е-е,Sun,да си ми жив и здрав!Ще заредя акумулатора на Москвича нощес и утре съм при "Vali computers".Умувах,ако не намеря в П-в,да поръчам MS III от "Никем"-96 лв.(и там на хартия има).С Еконт до офис-12,50 лв.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    256
    #4

    Отговор: РС кутия с USB 3.0 около 100 лв в Пловдив

    Градския транспорт ще ти излезе по-евтино ако е толкова надалеч. В крайна сметка ще носиш нещо само на връщане пък и е празна.

    Между другото Jar също трябва да ги има в Пловдид и дори нещо да не е налично не пречи да го поръчаш и да изчакаш ден-два.
    Всъщност като гледам цената е точно с доставката понеже я няма налична. Ако бъркам значи е по-изгодно да се поръча от София.

    http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=546197
    Този пост е редактиран от sunabouzu2; 24-10-12 в 21:07.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #5

    Отговор: РС кутия с USB 3.0 около 100 лв в Пловдив

    Отново благодаря!Ако я нямат налична във Вали,може и на Jar да я поръчам(имат пловдивски офис,безплатна доставка или взимане от офиса).Добре,че ме светна,защото щях и MS I да взема от Вали;сега имам алтернатива.

    - - - Обновено - - -

    Благодарско на Sun*!MS III я нямаха днес налична във Вали(имат налична MS I),но утре ще я получат,цена 106 лв.Така че утре следобед ще имам всичко и когато остане време ще се събира и накичи със софт.Ще се фукам другата седмица.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. DCC - Пловдив?
    От Dominator във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 5
    Последно: 10-03-14, 20:11
  2. Отговори: 0
    Последно: 30-06-13, 08:30
  3. Midea - от къде в Пловдив?
    От zlatina_ZZ във форум Климатици Midea
    Отговори: 9
    Последно: 01-05-08, 16:15
  4. Добур Нет в Пловдив
    От zmay във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 24-08-03, 11:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе