Резултати от 1 до 14 от общо 14

Zvuka mi pru6ti! Za6to?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #1

    Zvuka mi pru6ti! Za6to?

    Zna4i v4era si rabote6e vsi4ko kakto horata i dnes kato si pusnah kompa, onova koeto minava kato zapo4va windowsa mina sigurno 30 puti. Posle trugna i govoritelite mi izdavaha stranni zvuci. Pru6tqha piukaha i t.n. Reinstalnah Win- a i pak taka za6tooooooooooo???

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #2

    Zvuka mi pru6ti! Za6to?

    Zabravi da vi kaja, 4e zvukovata mi karta e kum dunoto SB creative!!! I sega se poopravi ama se 4uva mnogo slabo!!!

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Zvuka mi pru6ti! Za6to?

    По принцип се получава такова нещо заради VIA чипсета и SB соунд карта. Не се понясят с виа-та. При много хора се е получвал този проблем и е много досаден.

  5. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #4

    Zvuka mi pru6ti! Za6to?

    Dobre ama kak da go opravq??? Kajete mi do v4era be6e dobre!!!

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    Zvuka mi pru6ti! Za6to?

    Аз дисега не съм упял да го оправя и затова си зарязах Sound Blaster-a. При теб проблема може да идва от друго нещо.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #6

    Zvuka mi pru6ti! Za6to?

    Creator, разтърси се малко из форума! Сигурен съм че имаше писано ТОЧНО ПО ТОЗИ ВЪПРОС - несъвместимостта на VIA и SB.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #7

    Zvuka mi pru6ti! Za6to?

    A we opravih go. Kolkoto i da vi e 4udno otka4ih kabelite ot dunoto kum CD- to i se opravi sega e 6. Vse pak thanks

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    104
    #8

    Zvuka mi pru6ti! Za6to?

    Решенията са две : изтегли и инсталирай PCI Latency patch от http://www.viaarena.com Другия вариант е да потърсиш в биоса си настройка за pci latency която по default е 32 и я сетни на да речем 64. Трябва да ти реши проблема.

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #9

    Zvuka mi pru6ti! Za6to?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Steeve


    Решенията са две : изтегли и инсталирай PCI Latency patch от http://www.viaarena.com Другия вариант е да потърсиш в биоса си настройка за pci latency която по default е 32 и я сетни на да речем 64. Трябва да ти реши проблема.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">При мен не се решеваш епроблема с латеци пача. Просто не действа винаги.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    36
    #10

    Zvuka mi pru6ti! Za6to?

    Моля ви, дайте един линк към този PCI Latency Patch на Viaarena.com, че не го открих там , а левия канал на вградения в дъното ми (Gigabyte VTXH- 266A) sound Creative 5880 ми липсва от няколко месеца !

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    239
    #11

    Zvuka mi pru6ti! Za6to?

    []Zapowiadaj http://www.georgebreese.com/net/software/ Osven SB Live! Pa4a oprawia i drugi nesta. Gore6to wi go prepora4wam.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    94
    #12

    Zvuka mi pru6ti! Za6to?

    Незнам дали точно това е проблема, но преди време ми се случи след разкачане на няколко у-ва в пс-то ми след това саунда праштеше много яко... А пък беше Live!, в смисъл хубава карта... В крайна сметка се оказа че съм забравил да сложа IDE кабела на едното ЦД и то остана само с захранване. Sound картата беше вързана точно с това ЦД, и явно се получаваха някакви шумове през CD канала когато у-вото няма възан IDE кабел...

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #13

    Zvuka mi pru6ti! Za6to?

    а нещо от този род да има за EPOX 8RDA че и моя соунд нещо ми прави мизерии от време на време.

  17. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #14

    Zvuka mi pru6ti! Za6to?

    Ami da to4no tiq kabeli kum CD- to pravqt problema. O6te edin priqtel ima6e su6tiq problem i mu kazah da gi mahne i se opravi. A ve kvo da kaja za VIA. Nqmam dumi :-).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Filtrirane na zvuka
    От FOX007 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 31-12-03, 15:59
  2. HIT.BG za6to ne moje.....?
    От CreatoR във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 9
    Последно: 25-03-03, 15:47
  3. "No one lives forever 2" & problemi sas zvuka :(
    От Acimir във форум ИГРИ
    Отговори: 11
    Последно: 28-10-02, 19:00
  4. Problemi sus zvuka
    От DJLIAN във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 06-10-02, 01:13
  5. za6to mu se spi na PC -to
    От haifista във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 15-02-02, 09:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе