Резултати от 1 до 6 от общо 6

Filtrirane na zvuka

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    96
    #1

    Filtrirane na zvuka

    Trqbva mi programka s koqto da premahna shuma ot zapisa:

    za da buda po-qsen shte vi kaja 4e ot MP3Player sum zapisal govor na 4ovek i ima mnogo shumove koito go pozamazvat...ta mi trqbva programa koqto maximalno da izbistri ka4estvoto na govora

    10x

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    159
    #2

    Filtrirane na zvuka

    Интересно, защо не пишеш на кирилица? По-лесно ли ти е на латиница или си мислиш, че повече хора ще ти отговорят?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    100
    #3

    Filtrirane na zvuka

    Инсталираш си "Cool Edit Pro" и там има една функцийка дето се казва "Noise Reduction" взима6 "парче от шума, после "get profile from selection" и накрая го махаш от целия трак[:D][8D][:D]

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #4

    Filtrirane na zvuka

    moje6 sy6to taka i sas SoundForge. izbira6 celia track i bazika6 po EQ-ta, razbira se ako razbira6 tova-onova ot EQ...

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    Filtrirane na zvuka

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Offenbach


    Инсталираш си "Cool Edit Pro" и там има една функцийка дето се казва "Noise Reduction" взима6 "парче от шума, после "get profile from selection" и накрая го махаш от целия трак[:D][8D][:D]

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">На Cooledit pro изпозлвай Hiss Reduction. Ще ти свърши идеална работа.

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #6

    Filtrirane na zvuka

    Почти всяка звукова програма с еквалайзер ще ти свърши работа, колкото повече плъзгача на еквалайзера, толкова по-качествен резултат.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Zvuka mi pru6ti! Za6to?
    От CreatoR във форум Общ - хардуер
    Отговори: 13
    Последно: 25-03-03, 18:40
  2. "No one lives forever 2" & problemi sas zvuka :(
    От Acimir във форум ИГРИ
    Отговори: 11
    Последно: 28-10-02, 19:00
  3. Problemi sus zvuka
    От DJLIAN във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 06-10-02, 01:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе