Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 32

19-ИНЧОВА ДИЛЕМА

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    107
    #16

    19-ИНЧОВА ДИЛЕМА

    Приятели, с малко късмет си взех 21' Dell Trinitron 1626.

    Втора употр***, разбира се. Без драскотина и с перфектна картина. Яркостта е на 25% при нолмално гледане. Made in Japan.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    128
    #17

    19-ИНЧОВА ДИЛЕМА

    Тая работа с яркостта ми я обясниха преди малко.Тия монитори са рециклирани преди да дойдат тука.Дори някъде бях чел,че има някаква допълнителна лампа отзад но аз съм лаик в тази област.Иначе моя бачка най добре на 0!! яркост,дори понякога ми се ще да я смаля още

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    107
    #18

    19-ИНЧОВА ДИЛЕМА

    Значи се кръстя три пъти и се моля. Надявям се Господ да е с мен, пък ще видим.



    Абе много му се кефя! Взех го за $200 м/у другото.



    P.S. Какво е точно рециклирането им?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    128
    #19

    19-ИНЧОВА ДИЛЕМА

    Незнам.

    От къде го взе?

    Ба мааму взе да ме хваща яд ,че си взех моя.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    107
    #20

    19-ИНЧОВА ДИЛЕМА

    Positive, мисли позитивно.

    Взел си го и толкова, и аз щях да взема такъв, но този изпадна от човек, не от фирма в събота вечерта.

    Иначе ако трябва да съм честен щях да си взема Hansol D920. Ама Вижън чакахо внос и нямаха в момента, а аз не обичам да чакам.[]

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    128
    #21

    19-ИНЧОВА ДИЛЕМА

    Ми аз го взех само ,за да го върна безславно на следващия ден.Сега чакам да докарат нови...без дефекти ако може

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    107
    #22

    19-ИНЧОВА ДИЛЕМА

    Вземи си парите обратно, дори и на 90%. И си вземи Hansol, дошли са вече. Аз си взех 17' 720D за офиса.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    128
    #23

    19-ИНЧОВА ДИЛЕМА

    Ееее..оня монитор си беше супер бе.Не вярвам хансола да е по-качествен(освен геометрията разбира се,ужасяваща е).Пък и май 920D не е толкова успешен като 729D.

    Само дето много закъсняват тия приятели.Вече 4 дена не са се обадили.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    10
    #24

    19-ИНЧОВА ДИЛЕМА

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ееее..оня монитор си беше супер бе.....

    Само дето много закъсняват тия приятели.Вече 4 дена не са се обадили.



    <div align="right">оргинално мнение на positive</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Извинявай, аз имам намерения да взема Р991, също от Оптима ...

    Гледах ги при тях, но захранването /220 волта на мрежата в помещенията им/ е отвратително ... тестовите ом компютри са с някакви стари видеокарти и неможе да вдигнеш нито резолюция, нито честота ... а и от многото монитори елктромагнитните полета са сякаш си в микровълнова печка ...

    Какво му беше на твоя?



    Дилемата ми е ДЕЛЛ Р991 /тринитрон/ или Компаг Р910 /димондтрон - Митсубиши тръба/ ...

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #25

    19-ИНЧОВА ДИЛЕМА

    Positive, kazi mi zasto ne si dovolen ot AOC. S kakav model si bil do sega. Az karam s edin 5GLR i ve4e 5 godini ne sam imal nikakvi problemi, karam go na 15 qrkost. S perfektna geometriqq e spored vsi4ki monitorTest programi. Sega mislq da si vzema AOC 9K+. Plosak sas TCO 2003. Vse pak ne zabravqi che sa USA proizvodstvo i nqmat i bolt4e ot kitai. Neznam zasto si ostanal s lo6o vpe4atlenie ot tqh. Kazi mi, pls

  13. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #26

    19-ИНЧОВА ДИЛЕМА

    До колкото ми е известно рециклирането се състой в смяна на кинескопа и ако има някакви повреди отстраняването им.

    А това с геометрията при Hansol е напълно вярно и много дразнещо.Взех си нов такъв обаче колкото и да го мъча не мога да го настроя да е напълно равен във всички краища.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    42
    #27

    19-ИНЧОВА ДИЛЕМА

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><font face="Verdana"></font id="Verdana"><font size="3"></font id="size3"><font color="blue"></font id="blue">



    КАТО ИМАШ НА ВПРЕДВДИ ЧЕ ИСКАШ ДА ТИ ПОМОГНЕМ ДА СИ ВЗЕМЕШ НЕЩЯ ИСТИНСКО ВЗЕМИ СИ SONY

    21" SONY FD Trinitron E530, 117KHz, TCO99 763 - 693$

    21" SONY FD Trinitron G520, 130KHz, TCO99 948 - 862$

    24" SONY FD Trinitron FW900, 121KHz, TCO99 1860 - 1723$

    21" DELL FD Tirnitro - Black, 117 Khz, TCO99 - 611$





    Дайте съвет, какво да избера. За домашно ползване, малко работа, повече игри и филми.



    МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ВСЯКАКВА ИНФО!







    <div align="right">оргинално мнение на PPechev</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    10
    #28

    19-ИНЧОВА ДИЛЕМА

    Аз бих препоръчал да се внимава с DELL Trinitron- ите. Аз имах такъв 17" катрината беше перфектна, но изгоря безвъзвратно за по малко от година, мой приятел си взе същия и също изгоря за по-малко от година, знам със сигурност за още един такъв дето е изгорял в същите рамки.



    Сега съм със Samsung SyncMaster 957MB а жена ми е със Samsung SyncMaster 765MB много сме доволни, и като съотношение цена/качество. Иначе първоначално бях взел LG 900P дето много го хвалят, но картината беше неоправяемо крива и го върнах незабавно. После тествах един MAG и беше трагичен случай.



    Иначе за хубав монитор най-добре едно SONY TFT 19" и това е гледам цените са паднали доста.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    42
    #29

    19-ИНЧОВА ДИЛЕМА

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Аз бих препоръчал да се внимава с DELL Trinitron- ите. Аз имах такъв 17" катрината беше перфектна, но изгоря безвъзвратно за по малко от година, мой приятел си взе същия и също изгоря за по-малко от година, знам със сигурност за още един такъв дето е изгорял в същите рамки.



    Сега съм със Samsung SyncMaster 957MB а жена ми е със Samsung SyncMaster 765MB много сме доволни, и като съотношение цена/качество. Иначе първоначално бях взел LG 900P дето много го хвалят, но картината беше неоправяемо крива и го върнах незабавно. После тествах един MAG и беше трагичен случай.



    Иначе за хубав монитор най-добре едно SONY TFT 19" и това е гледам цените са паднали доста.



    <div align="right">оргинално мнение на Valentin</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    HI,az imah w predwdi nowite DELL koitop sa dosta koreeni razliki w mnitora, model 782S ili po goren klas sa 17" taka i za 19" zakupil sam 20 broq nito edin dosega ne e defektiral wsicktie sa black, i si wyrwqt cudesno dori 17" ima 115 Khz !!!

    Towa...s opita w monitora!!!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    42
    #30

    19-ИНЧОВА ДИЛЕМА

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><font face="Verdana"></font id="Verdana"><font size="3"></font id="size3"><font color="blue"></font id="blue">



    Изправен съм пред много голяма дилема: Какъв 19’ монитор да купя. Ето и резултатите от проучването на пазара до момента:

    1, MAG 996 PF за $ 260

    2. HANSOL D920 $ 270

    3. DELL P 991 – втора ръка с 3 мес. Гаранция за $210

    4. Нещо друго, което вие ще предложите????????



    Дайте съвет, какво да избера. За домашно ползване, малко работа, повече игри и филми.













    МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ВСЯКАКВА ИНФО!







    <div align="right">оргинално мнение на PPechev</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    ETO NESTO PO DOSTYPNOP TOWA KOETO ISKASH:



    1. 109B50 19"Real Flat Square High Contrast 0.25 (0.21hdp), 97 kHz, TCO'99,LightFrame3,Shadow Mask, AG, AS, AR $264



    2. SM-757NF NF 0.25mmAG 1920x1440@64Hz TCO99 $230



    3. 17" CRT FLATRON F700P / .24HV / T99 $216

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 15-03-13, 11:59
  2. Купувам 7 инчова матрица
    От Ozy във форум Купува
    Отговори: 3
    Последно: 09-10-12, 16:56
  3. Спешно търся 10 инчова матрица
    От Gencho_izgrev във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 07-09-12, 01:21
  4. Отговори: 4
    Последно: 19-07-12, 22:01
  5. Отговори: 1
    Последно: 07-03-12, 08:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе