Резултати от 1 до 6 от общо 6

За клавиатурата ми малко помощ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    63
    #1

    За клавиатурата ми малко помощ?

    Някои знае ли з какво са ми тези копчета/Power,Sleep и Wake/ на клавиатурата ми от доста време се чудя за какво служат. Предполагам че за включване на компа от клавиатурата и такива неща. Някои може ли да ме светне по въпроса.или да прочета някъде? И ако използването им е свързано с други драйвъри да ми кажете от къде да си ги дръпна защото в момента не са активни.Знам че звучи смешно!!!Но все пак.[:D]

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    29
    #2

    За клавиатурата ми малко помощ?

    Ако имаш клавиш turbo го натисни в комбинация с някой от споменатите от тебе клавиши и ще видиш ефекта.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    63
    #3

    За клавиатурата ми малко помощ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ако имаш клавиш turbo го натисни в комбинация с някой от споменатите от тебе клавиши и ще видиш ефекта.



    <div align="right">оргинално мнение на Stefan</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Нямам такъв клавиш[:D]

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    13
    #4

    За клавиатурата ми малко помощ?

    Ако имаш клавиш turbo го натисни в комбинация с някой от споменатите от тебе клавиши и ще видиш ефекта.





    Az imam takuv klavish Turbo , obache se chudia kvo she stane kato natisna Turbo i Power naprimer

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    63
    #5

    За клавиатурата ми малко помощ?

    Нищо конкретно не ми казахте. И какво ще стане?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #6

    За клавиатурата ми малко помощ?

    Ами тези клавиши се активират в биос например (специално power) или от windows се избира този тип клавиатура. Power е за включване директно от клавиатурата при изключен компютър, sleep е за stand by , а wake е ясно - за излизане от stand by. Не знам дали директно от Windows може да задаваш различни функции, но един приятел ги беше направил сменяеми в почити всяка програма и си ги ползваше като shortcut-и в разни програми и игри.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. малко помощ
    От poliglota80 във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 2
    Последно: 05-09-14, 22:14
  2. Малко помощ ..
    От FormatC във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 9
    Последно: 21-05-11, 22:22
  3. Малко помощ
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 8
    Последно: 09-08-09, 20:36
  4. Малко помощ
    От cawboy във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 31-05-09, 22:08
  5. Малко информация за клавиатурата на Toshiba Satellite
    От the_unique във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 26-07-06, 12:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе