Резултати от 1 до 8 от общо 8

HELP за един МОНИТОР

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. TBL
    TBL е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    33
    #1

    HELP за един МОНИТОР

    Здраво пи4ове...имам едно питане...та значи,зех си един монитор 19 инча...естествено 2 ръка...та проблема ми е следния..при транспортирането явно е бил обърнат по стъклото...и има някакъв слой върху стъклото който по средата е изтрит и сега има едно по-светло петно точно там...дайте акъл по какъв начин може да се обработи или с какво, та да падне целия този покривен слой,че да стане еднакво навсякъде....щото в момента е много дразнещо...а и има леки драскотини...как може и те да се махнат по някакъв начин...с нещо да се полира стъклото ли? Очаквам вашите мнения и предложения...иначе работи перфектно...няма нито една кривка..перфектна сходимост,фокус и сичките му там джаджаклами...

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    HELP за един МОНИТОР

    Защо си го купил като му е скапано анирефлексното покритие.

  4. TBL
    TBL е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    33
    #3

    HELP за един МОНИТОР

    Awe Pi4 ne sum postnal temata za da mi se zadavat vaprosi zashto sum go kupil a za da polu4a idei kak moje se naprai ne6to po vuprosa....+ tva za 19 ", 45 leva si e mnoo dobra cena...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    23
    #4

    HELP за един МОНИТОР

    IMA EDNA EDNO FORUMCHE ZA DELL P991 I EIZO E POGLEDNI TAM SHTE TI STANE DOSTA PRIQTNO OT NOVINKATA

    sorry bratle ama shte si imash problemi s ochite

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    HELP за един МОНИТОР

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by TBL


    Awe Pi4 ne sum postnal temata za da mi se zadavat vaprosi zashto sum go kupil a za da polu4a idei kak moje se naprai ne6to po vuprosa....+ tva za 19 ", 45 leva si e mnoo dobra cena...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">Знам как стои въпроса със махането на това покритие и затова стм ти задал този въпрос. Ако искаш пробвай се със бензен(бензол) да го махнеш като внимаваш да не се натровиш от изпаренията.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    298
    #6

    HELP за един МОНИТОР

    <font size="3"> да не се натровиш от изпаренията</font id="size3"> ХА ХА ХА ХА ,нищо лично просто ми стана смешно [:D][:D][:D][:D][:D]

    Прав си ЕСТЕСТВЕНО !!!!!!

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #7

    HELP за един МОНИТОР

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Vova


    <font size="3"> да не се натровиш от изпаренията</font id="size3"> ХА ХА ХА ХА ,нищо лично просто ми стана смешно [:D][:D][:D][:D][:D]

    Прав си ЕСТЕСТВЕНО !!!!!!

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">Ти май незнаеш какво е това бензен че ти става смешно.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    298
    #8

    HELP за един МОНИТОР

    Знам !!!

    И не се засягаи просто бях в лигаво настроение []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 7
    Последно: 23-02-12, 12:32
  2. Мнението ви за един LCD монитор?
    От MirzatA във форум Общ - хардуер
    Отговори: 16
    Последно: 10-12-05, 10:59
  3. Отговори: 13
    Последно: 12-11-04, 09:03
  4. Един Въпрос
    От _NO_NAME_ във форум Linux
    Отговори: 6
    Последно: 30-08-04, 16:28
  5. Отговори: 4
    Последно: 15-10-03, 07:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе