Резултати от 1 до 14 от общо 14

Проблем с форматиране на външен диск и LG телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    6
    #1

    Проблем с форматиране на външен диск и LG телевизор

    Здравейте! Моля да ми помогнете със следния проблем.
    Току що си получих пратката от Външен хард диск Toshiba Stor.E Basics, 1TB, USB 3.0, от Emag.bg Направих му бързо форматиране след това качих 2 филма и викам да ги пробвам на LG 42la620s всичко си беше ОК.Така няколко пъти вадих слагах към ТВ-то и накрая викам да пробвам функцията за записване на ТВ програма, отначало ме пита какво да е качеството и зададох високо, след това натиснах копчето REC с мисълта да започне записването но май нищо не стана защото съм на виваком тв, та извадих харда от тв-то без да натискам нищо по дистанционното и викам да си го пусна обратно на компа. И гледам лампичката си светва харда започва да вибрира за около 10 сек както си го правеше в началото като нямах проблеми но обаче на Компютъра не ми излиза никакъв свързан диск.
    Нито е изтърван нито е удряно няма и 1час и сега ми направи този проблем, много се притеснявам да не му е станало нещо но съм сигурен че нещо от телевизора ще съм объркал.
    Отначало като исках да започна опцията Time Mashine ІІ му зададох инициализиране от което се изтриват всички файлове в диска. Да не би това да е проблема HELP

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Пробвай да го видиш на компютъра с някоя програма за управление на партишъните. Предполагам че при запис върху него телевизора го форматира в негов си формат който уйндоуса не вижда.

  4. Junior Member Аватара на hotrider
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    13
    #3

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    точно това е,телевизора си го форматира някакъв формат видим само за него, под линукс може и да се види, аз поне под уин. пробвах и не се вижда.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    343
    #4

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    И мен интересува,ако някой може да го форматира под уиндоус може да сподели как.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #5

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    MiniTool Partition Wizard Home Edition

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    12
    #6

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Колеги, как включвате Q.MENU от меджика. Бутона с 1.2.3/Q.MENU го натискам и единственото
    което излиза е виртуалната клавиатурка долу в ляво. Пробвах със задържане или
    двойно натискане, но бързото меню не се активира, а в упътването не пише нищо по въпроса.
    Сигурен съм, че е нещо елементарно ... някой знае ли как става тази магия на меджика?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    343
    #7

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    MiniTool Partition Wizard Home Edition
    Форматиране не е активно!Други идеи?Тия LG са пълни кап.ти,какви са тия кодировки та да не може да ги форматираш под уиндоус.Ле ле,малоумници!
    Този пост е редактиран от juspar; 28-12-13 в 20:54.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #8

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Hard Disk Low Level Format Tool
    CompuApps SwissKnife V3

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    343
    #9

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Hard Disk Low Level Format Tool
    CompuApps SwissKnife V3
    Пробвал ли си ги?

  12. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #10

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Информацията е от форума на Philips, но може би ще свърши работа:

    USB-recording: My TV formatted HDD is not recognised in Windows. How to re-format?


  13. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    343
    #11

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Форматирах го с Hard Disk Low Level Format Tool,нооо...уиндоус пак не го вижда,кьорав уиндоус!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #12

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от juspar Виж публикацията
    Пробвал ли си ги?
    С едната форматирах диска от моето LG 47LM660 (докато го имах) , но не се сещам коя от двете ползвах .

  16. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #13

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/


  17. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    343
    #14

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    Информацията е от форума на Philips, но може би ще свърши работа:

    USB-recording: My TV formatted HDD is not recognised in Windows. How to re-format?
    Благодаря ти стана,да не повярва човек.Форматира го,и го вижда.Браво!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 02-04-13, 10:58
  2. Кофти проблем с външен хард диск
    От flexman във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 27-11-11, 09:48
  3. проблем с външен хард диск HELP
    От nothing_impossible във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 18-06-08, 20:21
  4. Проблем с външен USB хард-диск Prestigio 160 Gb
    От mordo във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 23-02-08, 19:31
  5. Външен твърд диск- проблем
    От BatVez във форум Общ - хардуер
    Отговори: 30
    Последно: 28-07-06, 09:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе