Резултати от 1 до 8 от общо 8

Търся да закупя принтер Epson SureColor F2000

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    50
    #1

    Търся да закупя принтер Epson SureColor F2000

    Здр ,
    търся да си закупя принтер Epson SureColor F2000 , но намирам само една фирма за БГ да го продава и то на доста голяма цена, Дали някой може да предложи информация дали може да се закупи и от други фирми на по добра цена.
    Мерси за информацията

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #2

    Отговор: Търся да закупя принтер Epson SureColor F2000

    Ами сподели на каква цена си го намерил, за да има този някой база под която да ти предлага. Ама така като гледам не се надявай на цена под 20 000лв. освен ако няма някаква промоция по панаири и изложения.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    50
    #3

    Отговор: Търся да закупя принтер Epson SureColor F2000

    ми много голяма цена 17 000 Е мисля че е прекалено много . А за 20 000 е добре и дали може да се намери оригинален не някое менте и на старо

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #4

    Отговор: Търся да закупя принтер Epson SureColor F2000

    За България дистрибутор мисля е само Фактор - FACTOR.BG (Фактор България ЕООД) DTG японски текстилни принтери, Geo Knight професионални термопреси, Epson - фото, широкоформатни и солвентни принтери, Disc Producer - робот за запис и печат на CD и DVD, Hahnemuehle - Digital Fine-Art медии , така че преговаряй за оферта там - май скоро бяха ми пращали някакви оферти и ми е останало нещо за към 13-15000 ама може и да се бъркам .

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    50
    #5

    Отговор: Търся да закупя принтер Epson SureColor F2000

    Точно за тях говоря за около 17 хил Е ми предложиха оферта което е прекалено много , 13- 15 000 Е или лева ?

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #6

    Отговор: Търся да закупя принтер Epson SureColor F2000

    Евро беше , и на мен ми се видяха доста скъпи - не съм сверявал как са му цените в Европа .

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #7

    Отговор: Търся да закупя принтер Epson SureColor F2000

    Абе то Европа, ама да си купиш пронтер 40 бона и да нямаш гаранция си е голяма... [emoji2]

  10. Novice
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1
    #8

    Lightbulb Отговор: Търся да закупя принтер Epson SureColor F2000

    Цитат Първоначално публикувано от fena81 Виж публикацията
    Здр ,
    търся да си закупя принтер Epson SureColor F2000 , но намирам само една фирма за БГ да го продава и то на доста голяма цена, Дали някой може да предложи информация дали може да се закупи и от други фирми на по добра цена.
    Мерси за информацията
    Здравейте, цените на този принтер са доста по-ниски в момента, вероятно най-ниските в Европа.
    FACTOR.BG разполага с демонстрационна зала, там можете да тествате безплатно този, или който и да е от другите предлагани принтери, за да се уверите, дали такава покупка е смислена и рентабилна за Вас.
    Можете да се информирате цената на Epson SureColor F2000 тук - http://factor.bg/category/16/epson-s...u-tekstil.html

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам матричен принтер Epson LQ-570+
    От FearMe във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 11-11-08, 10:34
  2. Продавам : Матричен принтер Epson LX-300+ II
    От Alexybg във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 03-02-08, 13:22
  3. Продавам : матричен принтер Epson LX-300 2бр.
    От Alexybg във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 24-01-08, 11:07
  4. Търся за принтер EPSON LX-100...
    От FearMe във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 03-05-07, 20:24
  5. Продавам матричен принтер Epson LX-1050+
    От deimos във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 28-08-06, 01:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе