Резултати от 1 до 4 от общо 4

Vypros za HDD spe6no pls

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    51
    #1

    Vypros za HDD spe6no pls

    Iskam da si kupq 160GB HDD no ne sum siguren, 4e shte mi go poddurja dunoto flashnah si Award BIOS s versia 1012 na koqto pishe 4e dunoto shte poddurja 48bit golemi HDD (137GB+) ta iskam da pitam nqkoi znae li dali shte stane 160-tkata bez da se nalga da se slaga dopulnitelen kontroler za da go poddurja ili tazi versia na biosa e dostatu4na za poddurjaneto mu. Zna4i dunoto mi e Asus TUSL2-C intel 815EP Chipset. Poneje naskoro 4etoh, 4e sled 130GB granicata na hardovete se slaga kontroler koito da poddurja HDD-tata i samo novite duna imat vgraden i zatova iskam da mi kajete mnenieto si za koeto blagodarq predvaritelno

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Vypros za HDD spe6no pls

    има две ешения на тоя въпос

    1. слагаш хдд-то и вждаш какаво става ( по принцип WNXPpro - не би трябавло да не го позне )

    2. цепиш го на 2 части с диск менаджер и така се познава

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    94
    #3

    Vypros za HDD spe6no pls

    Виж сайта на производителя на хард диска за някакви пачове. На сайта на макстор имаше подробно опътване за това какво да правиш ако дъното ти не поддържа по големи хардове от 137 ГБ. При всички положения знай, че решение има, ще можеш да използваш пълният капацитет на харда по един или по друг начин.

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Vypros za HDD spe6no pls

    предполагам че има опция на харда с джъмпери да лъже дъното че е по-малък, но всъщност ти си разполагаш с пълния му обем. Точно това се случи когато преди време си взех 40GB диск, а дъното ми поддържаше до 38GB :-)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. vypros za hdd
    От ilhanbg във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 04-04-05, 09:49
  2. pomo6t spe6no e!!!
    От napoleon във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 9
    Последно: 27-07-03, 12:08
  3. kvo vi e mnenieto za ECS L7S7A2???pease spe6no:)!
    От azen във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 16-04-03, 22:47
  4. bootable partition plzzz help spe6no
    От Burkov във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 31-03-03, 19:49
  5. Prodavam ericsson T65 SPE6NO!!!!!!!!!!!!
    От Burkov във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 13-12-02, 16:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе