Резултати от 1 до 3 от общо 3

Отново за волана с FF и съответните патила

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    107
    #1

    Отново за волана с FF и съответните патила

    Приятели,



    както обещах в предишен постинг купих на сина за рожденият ден такъв волан. Реших да е SideWinder на M$ поради ред причини вкл. и цената.



    Воланът е много як. Просто всичко си е направено както трябва, бяха се объркали за гаранцията - 1 год.[] но ми казаха, че така си е нормално и че при някои деца не изкарвали и месец.!!!



    Такаа... аз съм с Win2K, воланът при инсталация упорито искаше инсталационен диск на Win98, и по-точно някакъв файл hidusb.sys, след кратко търсене в мрежата го намерих и компа и воланът се разпознаха. Следваха калибровки и т.н. (това се развива онази нощ, а аз съм си на работа през деня).



    Подкарах го на NFSHP2, в началото нямаше FF, но открих къде е проблемът и всичко стана супер. Воланът е USB, като има 6 прогромируеми бутона+лостове за смяна на скоростите. Червено и черно и гумиран на местата за хващане (червените участъци).



    Обаче не ще да върви с Collin McRae 2.0. Играта не разпознава нищо освен клавиатурата, а иначе има options/game controls и поддържа FF. Дали не търси Wheel на нормален порт, а не на USB. Помогнете с инфо по въпроса.



    Какви други хубави игри ще препоръчате! Мерси на разбирачите.[]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #2

    Отново за волана с FF и съответните патила

    RalliSport Challange na Microsoft! TOCA Pro Race Driver - Codemasters. F1 2002 - EA Sports. za CMR 2 ne se pritesnqvai, sled 2 sedmici 3 izliza, a s neq nqma da ima6 problemi. az sega 2.0 6e instalna i 6e vidq dali 6e mi razpoznae Logitech Wingman cordless rumblepad USB...

  4. nms
    nms е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1
    #3

    Отново за волана с FF и съответните патила

    Неотдавна купих на сина wingman formula force gp usb - няма проблем - Collin McRae 2.0 го разпознава, всичко си му работи. Но аз друго да попитам - абе много трудно се управлява с волана. С клавиатурата е много, ама много по-лесно. NFSHP2 е направо неуправляема. Някакви настройки ли трябва та пипна, или проблема е в уменията ми :-)

    Благодаря

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам си волана Logitech Formula Force™ EX
    От Bobini във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 23-10-12, 11:05
  2. Крайна цена на Fuji Electric 12LCC или на съответните "еднакви"
    От Svetste във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 2
    Последно: 23-10-08, 00:35
  3. Отново за избор на 17" LCD
    От saint056a във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 25-04-05, 00:23
  4. Отново LCD 15" & 17"
    От Lox във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 15-10-04, 14:50
  5. Отново TV out
    От Goro във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 28-01-02, 13:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе