Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

HDD проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #16

    HDD проблем

    Много се радвам за вас - но, малко ме съмнява чак толкова да е велика тая програма - не съм я виждал затоева и не споря.Щом казвате че е така - добре

    Програмата , която аз използвам е МHDD - и си е доказала качествата.

    Относно бад секторите - ако има бъг във FAT таблицата то докато не го затриеш - няма да се оправят. Но както и да е - няма да споря , защото нямам достъп до тая програма за да кажа- ако ми я изпратите на маил имам хард на който да я пробвам и да си кажа мнението

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #17

    HDD проблем

    Ще взема да ви кача някъде 3-4 фирмени и 1-2 други доказани програми за <font color="orange">low-level format </font id="orange">и <font color="orange">low-level testing</font id="orange">, че като гледам какви ги пишете ....

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    18
    #18

    HDD проблем

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">...нямам достъп до тая програма за да кажа- ако ми я изпратите на маил имам хард на който да я пробвам и да си кажа мнението



    <div align="right">Mr.TECHNO</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Download HDDReg

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #19

    HDD проблем

    Благодаря за линка eDaniel - , след тестове на 3 харда , се оказа следното

    Програмата действително "оправя" бад секторите , но само до момента докато му дадете "format c:" - и става еднааааааааааааааааа- отново се появяват

    и на трите харда стана така - незнам защо - може би аз бъркам

    ПП.

    а и друго след теста на тая програма - харда става много по-бавен от колкото е в действителност

    за мен лидера си остава "MHDD29" която поне не те лъже , и замества бад секторите с тези в резерния дял със служебната информация ( докато има де [] )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе