Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

HDD проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    203
    #1

    HDD проблем

    Има ли някаква орограма с която да се затриват тия гадове бед секторите, защото имам 4КБ от тях на харда си който е махтор40ГБ 5400оборота точния модел не го помня сега.Работи си нормално но ме притесняват да не почнат да се размножават.Пуснах powermax и ми пише че харда ми е ОК дори и на фулл теста и така ако някои знае нещо по вапроса еда пише.

    ПС не сам играл ръгби и други такива с харда ми

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    HDD проблем

    пробваи с LOW level format но не е гаранция, по дорбе не го пипаи

    а най-добре пробвай с нещо да му затриеш сички партитиони или тези с бад секторите, после му направи нови да видиш дали пак ще са така

  4. wfw
    wfw е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    73
    #3

    HDD проблем

    ako pochnat da se razmnojawat daj low level format malko trudno sa namira software-a ama e kym 200K nqkakyw .com file. ako ne namerish za maxtor, probwaj s toq za quantum, ako ne stane sa obadi sha namerim neshto

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #4

    HDD проблем

    най добре ако харда е гаранционен го вращай не 4е ще му нправят нещо по-разли4но от това все пак си броил маса пари за него !

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    54
    #5

    HDD проблем

    za low level format .... ima si go w powermax, no mxkolev e prav ako mojesh wrashtai go

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #6

    HDD проблем

    Аз имам - свирни ми на ICQ-то да се разберем - няма проблеми , относно лошите сектори - оправят се момнеталнооооо

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    203
    #7

    HDD проблем

    Mr.TECHNO какво имаш и как смяташ че ще се затрият.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #8

    HDD проблем

    Cyrix - програмка за ремапинг- заменя бад сектора с резервни - за повече инфо ICQ

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    203
    #9

    HDD проблем

    Ще те намеря в ICQ но след един два дена като се прибера в Шумен

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    40
    #10

    HDD проблем

    Ей Cyrix точната програма която ти трябва е HDDreg която прави най-добрия нисък формат и

    не остава и следа от лошите гадини.Освен това пренарежда перфектно пистите.Аз и вярвам

    щото е руска ,а братушките до са не са ме лъгали.Казвам ти го от опит щотоLOW level format

    е много по-зле действително от колкото разправят.В твоя случай когато всяка програма

    показва различно е възможно да се е прецакала електрониката щото на мен ми се случи на

    нова година пък и с моя късмет на мен ми е писано всяка нова година да съм без компютър.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #11

    HDD проблем

    OGIDOGI в предни теми се разискваше въпроса за "Low level format" - прочети ги и тогава говори -

    Low level formata - е нещо много как да ти кажа - нереално и натруфено ( има си точно наименование )

    относно твоята програма - дано да е добра ( макара и да не съм я чувал ) , но в никакъв случай не е единствената нали ?


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    40
    #12

    HDD проблем

    Не е единствената но е най-добрата и тва не го казвам само аз ,а ниския формат не е натруфен,а в много случай е крайно необходим за да не си хвърлиш харда.На мен тая

    програма ми помогна да не изхвърля един Quantum Fireball с адски много гадове,а като му

    пренареди пътеките си беше като нов.На мен ми го подариха като свършил ,а аз го продадох

    като запазен.

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #13

    HDD проблем

    Искренно се съмнявам, че след като фирменото ютилити - powermax твърди, че диска ти е наред на физическо ниво някой ще ти го смени.

    Все пак има и софтуерни и хардуерни лоши сектори - помоему, щом powermax твърди, че диска ти е наред - значи наистина е така.

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    203
    #14

    HDD проблем

    Благодаря на всички за мненията ще си помисля коя програма да използвам

    BIG tx

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    18
    #15

    HDD проблем

    До всички:



    HDDReg е програма, доказала себе си при много изпитания (възстановяване на дискове, отделени за бокулука). Не я подценявайте, особено ако не сте я пробвали. Аз мога със сигурност да твърдя тук, че ГОЛЯМА част от българските фирми, предлагащи възстановяване на развалени дискове я използват! [] На мене ми е възстановила един Quantum 2GB и един Maxtor 20GB - и двата бъкани от bad сектори, като на първият от тях не съм успял и един 100 кб файл да копирам в състоянието, в което ми го подариха. В момента и двата работят ПЕРФЕКТНО и от възстановяването не съм имал нито един лош сектор или какъвто и да е проблем.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе