Резултати от 1 до 10 от общо 10

PC като телефонен секретар

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #1

    PC като телефонен секретар

    Интересувам се възможно ли е да използвам РСто си като телефонен секретар. Имам модем, който обаче няма изходи за слушалки и микрофон. Има ли някакъв софтуер, който да играе ролята на секретар, с автоматично отваряне на линията (Както fax service във WinXP). Предварително благодаря на всички.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    96
    #2

    PC като телефонен секретар

    Probvai WinFax Pro

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #3

    PC като телефонен секретар

    FIFA, не ми трябва програма за факс съобщения. Аз имам такава. Интересувам се от програма, която да превръща РСто в телефонен секретар.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #4

    PC като телефонен секретар

    да има такави програми и обиковенно са на диска с драйвери за модема така е при мене поне но аз лично не съм я ползвал eto kakva e :

    http://shop.bvrp.com/english/asp/def...&id_product=18


  6. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #5

    PC като телефонен секретар

    Classic Phone Tools имах в прдвид !

  7. Gadget
    Guest
    #6

    PC като телефонен секретар

    Advanced Call Center ти е нужно. Едно време докато бях на dial-up, вършеше чудесна работа

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #7

    PC като телефонен секретар

    поста на Whiskey ме заинтригува и сам пробвах тази програма която му предложих оказа се 4е наистина е много удобна, но работи само с "моя" модем /тъй като от нея може да се пусне и факс/ както казах бе6е да диска с драйверите му ! но тук

    http://66.192.185.180/prg_browse.php...F0%E5%F2%E0%F0

    има също предложения които не са 4ак толкова претенциозни !

    П.П а междъдругото програната за факса която имах най жероатно може да се ползва като тел секретар

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #8

    PC като телефонен секретар

    Програмата която mxkolev ми препоръча, хубаво че се позабави с даунлоуда, иначе щеше да ме е яд, че не ми върши работа. За което му благодаря за уточнението. Програмата, която Gadjet ми препоръча тръгна, но единственият проблем е, че Answering Machine не иска да заработи. Просто не се включва секретаря. Всичко останало е точно. Драйверите са добре, мога да набирам през нея, засича обажданията без Caller ID (нали не се поддържа от БТК), но не включва секретаря след 5 позвънявания, както я нагласих. Пробвах една друга подобна програма, но проблема там беше същия. Сега ще опитам и трета. Ако не стане, ще се откажа. Явно имат някакъв проблем, или аз пропускам нещо.

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #9

    PC като телефонен секретар

    линка ти го пратих за инфо само ! пробвах програмта на друго ПЦ но там не варви може би з-то е на диска с драйверите за модема и може да има някакво ИД за работа с моя модем ?!? знам ли ??!! но определено няма такива недостатаци както писа горе за тези които си пробвал ! настройките са мн лесни ! може да си натройва6 след колко позваняжания /до 5/ да се вклю4и секретаря, или вобще да не 4ака ....... абе мн е добра !

    БЛАГОДАРЯ ти з-то ако не бе6е ти нямаше да разбера какво имам, избърсах праха да диска след като про4етох поста ти !

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #10

    PC като телефонен секретар

    Ето, накрая и аз да се зарадвам истински. Открих Работеща програма - телефонен секретар. При нея нямам този проблем, който постнах преди няколко дни. Програмата се намира в downloads.bg и се казва EzVoice 2.0. 15 дневно демо е, но...ще видим какво може да се направи по въпроса. Важното е, че работи.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Софтуер "телефонен секретар" ?
    От VPM във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 23-08-07, 17:25
  2. Телефонен секретар от къде?
    От daley във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 27-04-06, 23:36
  3. Телефонен секретар
    От sven във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 05-09-04, 16:34
  4. PC телефонен секретар
    От commguy_79 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 29-11-03, 22:13
  5. Телефонен секретар/Phone Dialer за WinXP
    От LordOfEvil във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 12-02-02, 22:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе