Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

на каква скорост да записвам...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #16

    на каква скорост да записвам...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">GATER, трябва сам да прецениш какви дискве на каква скорост да записваш. Остави простотиите като: "AUDIO CD ги записвай на не повече от 9Х..."



    <div align="right">оргинално мнение на the_voice</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    според мен AUDIO CD не е нужно да се пише на ниска скорост, но е необходимо песните да са предварително конвертирани в WAV формат, понеже от мр3 доста често стават грешки, онзи ден съм писал на 48х музикални дискове и нямат проблем.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #17

    на каква скорост да записвам...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">[Za Audio CD-ta edinstvenoto ograni4enie v skorostta e vremeto za koeto PC-ta konvertira .mp3-faila v .wav-fail. Koeto stava za pone 10 sec, koeto 6te re4e pone 3,5 min za 20 traka, a tva govori za skorost za zapis po-malka ot 24x.

    <div align="right">оргинално мнение на MetalMilitia</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Не говори за скорост на запис по-ниска от 24х! Говори, че независимо от скороста на запис има допълнително време, което е необходимо за конвертиране преди да започне записа. Предполагам, че си наясно, но не си се изразил правилно май []



    За една година съм записал повече от 400 принко и са ми гръмнали най-много 10. Друг е въпроса, че Неро не ми дава повече от 16х на последните. Записвам със Сони 48/10/40.



    А сега някой да каже защо Неро не дава запис на по-висока от преценената от него скорост и има ли начин за освобождаване от това ограничение? []

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #18

    на каква скорост да записвам...

    Леголас разбрал си ме какво искам да кажа(благодаря за пояснението). Аз от Princo отдавна съм вдигнал ръце. Как ще обясниш че на диск на който пише че може да се записва на 48х(предполагат това пише и на твойте) се записва само на 16х. Тва е за заблуда на клиента!!! А от такива производители, чиято единствена цел е да излъжат потребителите достатъчно съм патил! Мерси ! Princo и без тва имат и мноо други далавери и ментета в историята си, така че за мен са тотално отписани.

    Иначе подобен проблем съм имал и с Optical Storage...



    Peace !!! [][][]

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #19

    на каква скорост да записвам...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">[quote]



    А сега някой да каже защо Неро не дава запис на по-висока от преценената от него скорост и има ли начин за освобождаване от това ограничение? []



    <div align="right">оргинално мнение на Леголас</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">дава бе и на 48х дава ама не се записва или после дисковете за 4асовник

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    2
    #20

    на каква скорост да записвам...

    zapisval sym auduo cd i na princo i na verbatim - super azu na razli4ni skorosti i sym nqmal problemi.a princo sym zapisval data cd na 24x s nero burn i mi pokazva 4e se zapisva na tazi skorost.zapisva4kata mi e sony 48\16\48 ide.za prinko diskove do sega ne sym precakan disk i se 4etat ot vsqkakvi ustroistva - pone do sega ne e imalo oplakvaniq.za audio cd-tata gi pravq na 4x ili 8x i na 12x sym probval i nqma problemi pak se 4etat ot sistemite.[]

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    17
    #21

    на каква скорост да записвам...

    Taka neka i az kaja neshto po temata kato sobstvenik

    na 3 zapisvachki ot razlichni marki.

    (LG,Samsung,ASUS).

    1. Ne vsichki zapisvachki obichat vsichki vidove diskove se darat ednakvo na razlichni sistemi. Zapisvachkata e baq slojno chudo i si ima

    firmware koito reshawa koe kak da zapisva i po kakvo da preceni.

    Nqkoi "uj" super liksozni zapisvachki sa testvani i razpoznawat samo

    super guzarski podlojki a na evtinite se usirat kato maj.

    2. Podlojkite..Kogato zapisvash na kilogram kato mene shte tarsish

    nai evtinoto i nadejdno reshenie no se okazwa che dori razlichni tipove cd-ta ot edna i sashta marka se darjat razlichno.

    3. Horica proverete si dali ne vi e nasran kompa ot fragmentaciq..

    tiq tehnologi za zashtiti ot bufer underrun ne vinagi rabotqt...!!!



    Towa e moq opit:

    TDK - zapisva se na vsichko i cenata e prilichna i se polzwat za software

    Optical Storage ST na spindel - napalno goli Silver Technology - The ULTIMATE CD BLANC - zapisvat se naistina na 48x, chetat se perfektno na 52x, izkliuchitelno nisak BRAK zapisval sam stotici ot tqh i nqmam spomen da sam izhvarlql podlojka, super evtiniq.

    Optical Storage SAS Pokritie - Ne sa mnogo dobri.. prosto neslopuchlivi sa, halal im za pokritieto bqh zabravil kakvo e da se izhvarlq disk..

    NEO na spindel - GOOD. napraskah za edn sutrin 40 ot tqh na 32x nito edin brak i si imat pokritie.


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #22

    на каква скорост да записвам...

    Въпроса може да се разглежда от две страни:

    1. Кои записващи устройства на какви носители записват най-добре? - и тук всеки има собствено мнение съобразено със своя опит.

    2. На какви скорости е най-добре да се записва по принцип?

    Моето мнение по втория въпрос е, че е най-добре да се записва на НАЙ-НИСКАТА възможна скорост, ако искащ да имаш добра съвместимост с други четящи устройства, поради по-прецизното позициониране на записващата глава (или каквото и да е там вътре). Имам опит от доста записвачки и това правило поне за мен е абсолютно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. мога ли да записвам на SD карта
    От tonivp във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 22-01-12, 16:30
  2. ПРЕМЕСТЕНО: мога ли да записвам на SD карта
    От Aleksandars във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 0
    Последно: 22-01-12, 11:19
  3. Отговори: 0
    Последно: 14-08-10, 09:14
  4. Как да записвам на шернато DVD?
    От SET_time във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 28-07-09, 20:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе