Резултати от 1 до 4 от общо 4

А SCSI-то помага ли?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    327
    #1

    А SCSI-то помага ли?

    Имам стара машина P166 MMX, 32MB RAM и се чудя, ако и бутна един скъзи адаптер със CD записващо устройство на скъзи интерфейс съответно.. ще мога ли да си пека дисковете без сериозни проблеми? Гледах, че минималните изисквания за записващия софтуер Easy CD Cr. са P200, 32MB RAM. Аз лично искам да ползвам WinOnCD.. там не можах да му открия мин. изисквания.. бихте ли дали мнение?




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #2

    А SCSI-то помага ли?

    shte ti kava moeto wpechatlenie ot SCSI zapiswachkite. nqma prqka wryzka s twoq wypros,no.. znachi predi 10tina dni zapiswah okolo 20 diska. zapisite prawih na 2 comp-a,wseki sys zapiswas4ka. ediniq be Cel433 sys TEAC CRW56 6x/4x/32x IDE, a drugiq Cel600 sys Sony 8x/4x/32 SCSI. ot 8 diska zapisani na TEAC nqmashe nito edin problemen. ot 12 na SONY-to izgyrmq 1, i oshte 2 se 4etqha samo na zapiswa4ki(lazera e po-silen pri tqh). Mediite bqha TDK d-view 700MB.

    p.s. towa ne oznachawa che IDE zapiswa4kite sa po-dobri. wse pak na SONY-to pekah na 8x,dokato na TEAC na 6x. syshto taka TDK ne sa to4no the best choice ako iskash siguren nositel.

    Ti specialno movesh da imash problem s byrzinata na HDD-to ti, dali to shte uspqwa da mqta dostaty4no byrzo kym zapiswachkata za da ne stane BUFFER UNDERRUN. osobeno ako ne ti bachka kakto trqbwa DMA-to. Inache mislq che CPU-to ti e dostatychno dobro za BURN.




  4. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    327
    #3

    А SCSI-то помага ли?

    Разбирам, в интерес на истината моята записвачка е TEAC 8x/32x SCSI. Сама по себе си се държи много прилично досега, но си работи и на прилична машина. Наистина, за да се възползвам максимално от една скъзи записвачка трябва да имам и скъзи харддиск, но на мен ми трябват прилични резултати, не максимални. Интересува ме стабилност/качество, не толкова скорост, мога да записвам и на 4x/6x. Досега най-вече го правя на 8х и няма проблеми.. Харддиска на "слабата" машина е 2,5 или 2,1 Quantum и мисля, че ще се справи.




  5. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #4

    А SCSI-то помага ли?

    Mi na4i i az si imam systia TEAC i sym s WinonCD 3.6. minimalni iziskwania sa Pentium CPu 32 mb ram i 20 mb free disk space i win9x ili NT.Teac-a si e dosta dobro dosega samo 2 diska sym osral i to edinia beshe keliav neshto a drugia poradi glupost.Mislia 4e niama da imash iadove sys zapisva4kata.Diska ti e dostaty4no byrz.Ne bi triabvalo da imash iadove pri zapisvane na diskove.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. SCSI и IDE
    От b_goranov във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 11-07-07, 22:03
  2. Отговори: 9
    Последно: 04-01-07, 11:35
  3. ако някой може да помага
    От aHuY във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 25-09-06, 18:21
  4. SAS или SCSI
    От ДедоБоре във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 09-07-06, 13:36
  5. Отговори: 4
    Последно: 29-01-06, 11:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе