Резултати от 1 до 8 от общо 8

Колони Luxeon EM 4.1 добри ли са?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #1

    Колони Luxeon EM 4.1 добри ли са?

    Колони Luxeon EM 4.1 добри ли са?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #2

    Колони Luxeon EM 4.1 добри ли са?

    Здравей

    Лично не съм ги чувал ,но мненията за тях не са много добри (е то си личи и от цената качественото е скъпо) .

    По добре си вземи Лоджитех 2.1 много са добри .

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #3

    Колони Luxeon EM 4.1 добри ли са?

    Съветвам те да посъбереш малко повеко пари и да вземеш Luxeon T 5.1. 35 ватов субуфър + 5 сателита по 15 вата. Всичко това е облицовано с страхотен MDF (колонките са от дърво) и струват 110 лв.

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Колони Luxeon EM 4.1 добри ли са?

    Парите не ме притесняват по никакъв начин, интерисува ме кои колони са качествени, защото ми препоръчаха Luxeon EM 4.1, но имам съмнения, заради цената, ефтини са.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #5

    Колони Luxeon EM 4.1 добри ли са?

    ru-boy не си вземай Т5.1 има хора от бг форумите пропищяли от тях (проблеми с екранацията ,хващане на радио и др. ) .

    Според мен единствено W5.1 си заслужават от колонките на Luxeon за по слабите им модели нямам впечатления .

    Ако цената на W5.1 не те устройва ~110$ крайна си вземи Logitech Z-540, 4.1 40W Real Power 76.9$ ot reset.bg .

    Инфото което ти давам е достоверно аз самия имам w5.1 ,a един приятел Logitech Z-340 2.1(като разликата с 540 само двата сателита в повече) .


  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #6

    Колони Luxeon EM 4.1 добри ли са?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">ru-boy не си вземай Т5.1 има хора от бг форумите пропищяли от тях (проблеми с екранацията ,хващане на радио и др. ) .

    Според мен единствено W5.1 си заслужават от колонките на Luxeon за по слабите им модели нямам впечатления .

    Ако цената на W5.1 не те устройва ~110$ крайна си вземи Logitech Z-540, 4.1 40W Real Power 76.9$ ot reset.bg .

    Инфото което ти давам е достоверно аз самия имам w5.1 ,a един приятел Logitech Z-340 2.1(като разликата с 540 само двата сателита в повече) .





    <div align="right">оргинално мнение на Zygot</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ще си взема Logitech Z-540, на твоя отговорност [][:D][], и в сряда (след обяд 31.09.03) ще имам впечатление от тях [].

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #7

    Колони Luxeon EM 4.1 добри ли са?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ще си взема Logitech Z-540, на твоя отговорност [][:D][], и в сряда ще имам впечатление от тях [].



    <div align="right">оргинално мнение на ru-boy</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ей ако ти харесат да не забравиш да почерпиш [] .......ако не ти харесат ....забрави .

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    Колони Luxeon EM 4.1 добри ли са?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ще си взема Logitech Z-540, на твоя отговорност [][:D][], и в сряда ще имам впечатление от тях [].



    <div align="right">оргинално мнение на ru-boy</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ей ако ти харесат да не забравиш да почерпиш [] .......ако не ти харесат ....забрави .



    <div align="right">оргинално мнение на Zygot</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Купих ги 160 лв. точно с доставката []. Добра покупка, доволен съм. Само се притеснявам за съседите, когато играя IGI2 []. Ще черпя (на някоя от сбирките) [].

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 9
    Последно: 29-10-12, 09:00
  2. Отговори: 1
    Последно: 19-03-12, 10:48
  3. Продавам Luxeon W5.1H
    От ma7ro5 във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 09-03-12, 08:28
  4. Problem s Luxeon T5.1
    От Sed във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 20
    Последно: 24-09-04, 21:45
  5. Luxeon vs Logitech?
    От Mitko744 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 04-03-04, 21:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе