Резултати от 1 до 3 от общо 3

USB modem

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #1

    USB modem

    Kajete mi neshto za tezi modemi. priliki razliki s wynshnite modemi - kakyw da izbera ako trqbwa da si kupuwam now?!



    predi dosta wreme bqh widql nqkyde statiq no sega ne moga da q namerq







    Променено от ivo80 на 25/09/2001 19:40:59

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    318
    #2

    USB modem

    syseda ima edin usb modem, goliam kolkoto mishka. vze si go za 35$ i mu vyrshi syshtata rabota, kakto i staria mu vytreshen. Na vsichkoto otgore e i software-en, predstavi si. Prosto pari na viatyra. Ne znam za kakvo ti e, no USB po princip e bugava istoria. Za men nai-dobria za BG si ostava onzi ACORP 56 vunshnia za 45$ li beshe niakyde.. Moia modem e USB, no e kabelen. 1 mesec biah na usb i vdignah ryce. Dobre che ima vyzmojnost za LAN, che inache..



    no pain - no gain

  4. jay
    jay е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    251
    #3

    USB modem

    Edinstwenoto hubawo neshto - nqma otdelno zahranwane i moje da go mestish nasam naram.

    Probwah s nqkaw izmislen za $35 - ujas. Ultra staria mi ISA 33,6 Int. e 100 pati po-dobar ot nego. Da ne goworim che imat support samo za Windows. Tezi koito sa s Rockwell/Conexant chipset de. Inache USB e tarikatska rabota. Iskashe mi se toia modem da raboti kakto trqbwa da si go zema - ama ...




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. PCI modem
    От bx във форум Продава
    Отговори: 7
    Последно: 14-04-06, 14:57
  2. USB modem (Webstar Cable Modem)
    От OvErRiD3 във форум Linux
    Отговори: 3
    Последно: 22-01-05, 06:27
  3. Help za modem
    От paco във форум Linux
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-03, 00:28
  4. 2 pc i modem
    От lilos във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 19-07-03, 23:38
  5. modem
    От wds12 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 15-09-02, 12:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе