Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

Kaкво CD/RW?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #16

    Kaкво CD/RW?

    Имам само един въпрос:

    Тези дискове записани са GigaRec технологията, четат ли се на други у-ва ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #17

    Kaкво CD/RW?

    Естествено че не [] Или поне не без да модифицираш другото у-во по някакъв начин (firmware).

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #18

    Kaкво CD/RW?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Появиха се тия дни и Филипс, но за тях нямам мнение..



    <div align="right">оргинално мнение на breiii</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Тази вечер се сблъсках с едно такова - 52х24х52. Кофти е. Не можа да ми прочете диск, който съм записвал, не помня вече на LG или Plextor, а може би на NEC или TEAC, и който се чете почти на всичко.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #19

    Kaкво CD/RW?

    аз съм с друго мнение за филипс ! служебното е такова комбо у-во и си работи бес проблем макар 4е всеки сяда на машината кадето е сложено и си прави "каквото си изка " !

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    17
    #20

    Kaкво CD/RW?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Просто последните Teac & Sony ги правят в Lite on

    Samsung им е пластмасова механиката(лесно се разцентрова)

    LG тежат като истински

    NEC не са лоши но са скъпи

    Plextor са супер но са още по-скъпи

    ВТС твърдо ние

    Появиха се тия дни и Филипс, но за тях нямам мнение..



    <div align="right">оргинално мнение на breiii</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Напално сам сагласен с breiii, Teac не хи правят както бяха преди никога ВТС и Lite on, ако ще е записвачка или LG или Plextor но парите си заслужават

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    240
    #21

    Kaкво CD/RW?

    Не знам кое къде го правят, но на последните ТЕАС платките са на АSUS, и са с кофти механика. Plextor и Yamaha, са си най-добрите, но Yamaha мисля че няма никъде.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на Vankata12
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    56
    #22

    Kaкво CD/RW?

    Имам записвачка LG-от година ми е!Бачкаше добре,но от известно време почна да ми скапва дисковете-дава грешка било при симулацията или записа.Сменял съм различни марки дискове-се тая.Не вярвам да мой от форума да съ опрай,но мои да стана вярващ-пробвайте!

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #23

    Kaкво CD/RW?

    Ne trqbva da se robuva na marki tova e vqrno edno vreme teac imaha super spolu4livi 4 i 8 skorostni modeli posle po4naha da gazqt luka s lg puk imaha nqkakyv super doby 8 4 32 model. v momenta sym s yamaha 8 8 24 scsi i ot dve godini ne e sprqla Plextor rulez no kakto se kaza sa skupi4ki, soni ne gi ta4q ot dosta vreme mogat da pravat super elektronica ma sys cd tata ne sa v 4as.



    hora v polovinata marki komponentite sa ednakvi i ako ne ednakvi sa mnogo blizki po harakteristiki da ne mislite 4e teac ili koito i da edurg she sedne i shhe razraboti chips mehanika kager4eta elmoto4eta optika i drugi . prosto pravqt proekt desigh i zimat komponenti ot drugi firmi za si4ko e taka. nehstat stoq taka i s dynni platki zahranvaniq o dr vse pak ako si mislite 4e za 25 dolara moj se slobi neshto ka4estveno moite izvineniq ama tva e smeshno sushtott e i sus zahranvaniqta : zashto m ise restartira pc zashto ne e stabilno zashto m idava sini ekrani akto ramta m ie za celi 20 dolara ot super izvestnata marka "blablalba" izvbirajte po vnimatelno ako ne iskate da imate problemi

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе