Резултати от 1 до 5 от общо 5

Моля някой да ми помогне за ТВ Тунер AVer TV S....

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    56
    #1

    Моля някой да ми помогне за ТВ Тунер AVer TV S....

    Днес си купих нов ТВ Тунер AVer TV Studio 303 ! До колкото разбрах чипа му е Conexant Fusion CX23881 . Продавача ми каза да го сложа на регион Германия като инсталирам софтуера. Нямям кабелна и исках да да гледам като за начало само ефирните канали, но уви. Аз ли не съм направил както трябва нещо или самия сигнал на тунера е слаб. Купих една стайна антена обикновена за телевизор. Само канал1 хванах и то с много лошо качество с звук. На БТВ хванах само звука , без картина ?!?

    Някой има ли такъв тунер за да ме ориентира горе долу как да се справя? За този чип какъв алтернативен софт мога да ползвам?

    Утре смятам да си прекарам кабелна специално заради него иначе ми е излишен за ефирни програми !!! Или се бъркам? Пробвах с Флай 2000 ТВ, но пак нищо !На регион Германия нямам звук, а на регион България имам звук на канал 1!





    С вин Екс Пи Про съм !

    Моля добри хора ... помогнете !

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    55
    #2

    Моля някой да ми помогне за ТВ Тунер AVer TV S....

    I az imam Aver TV tuner , chipa ne go znam kakyv e nito modela, nedei da go nastroivash na germania, nastroi go na Avstria naprimer trjaba da e B/PAL ...... viz v Device Manager dali se e instaliral hubavo tunera, probvai s iuVCR ili Dscaler da hvashtash programi

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    175
    #3

    Моля някой да ми помогне за ТВ Тунер AVer TV S....

    Забрави за DScaler, няма да тръгне с тази карта.



    Тия настройки на страните променят честотите на каналите, които Windows дава на програмите да си избират. Не е обаче задължително да се ползват, има програми, които могат да си сканират целия диапазон без да се интересуват от настройката.



    От друга страна, проблемът с Канал 1 и БТВ си е сериозен: звукът е на друга честота и картата може и да не го поддържа; ползвай търсачката за предишни мнения на подобна тема (търси "тунер") и ще намериш малко информация.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    55
    #4

    Моля някой да ми помогне за ТВ Тунер AVer TV S....

    moja aver ima edin kabel kooito trajbva da svyrze line in na zvukovata mi karta s audio out na tunera, viz dali si go slozil pravilno kabela i dali line in ti e pusnat ot nastroikite na zvukovata karta. Nastroi programata na tunera da tyrsi zvuk ot line in na audio kartata

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    56
    #5

    Моля някой да ми помогне за ТВ Тунер AVer TV S....

    Благодаря ви много приятели !



    Пробвах с Флай ТиВи 2000

    проблема е че едни програми се виждат добре на една държава, а други не се виждат или не се чуват тогава! И обратното после слагам на различна държава, тогава пък други не се чуват или не се виждат, а предните се виждат и чуват! Баси мамата , луд станах ! На какъв сандарт да слагам картината, а звука? На коя държава! Кажете ми някой друг алтернативен софт за моя чип на тунера! От каде да дръпна последни драйвери?

    Виждам че колкото можете ми помагате за което съм ви много благодарен!


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Някой може ли да ПОМОГНЕ
    От maveryc във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-11-13, 15:50
  2. Отговори: 3
    Последно: 12-10-13, 23:00
  3. Продавам Sound Blaster, Aver Media тунер и др.
    От rover във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 17-02-11, 00:57
  4. Някой можели да помогне
    От nikolin във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 26-06-03, 13:10
  5. Някой да помогне моля!
    От joroX във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 29-04-03, 17:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе