Резултати от 1 до 5 от общо 5

Цветен лазерен принтер HP 1500L-струва ли си?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    294
    #1

    Цветен лазерен принтер HP 1500L-струва ли си?

    Моля, ако някой има информация за цветен лазерен принтер HP 1500L, да сподели свои наблщдения, мнения.


  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Цветен лазерен принтер HP 1500L-струва ли си?

    Малко съм ползвал този принтер...за печат на картинки и визитки най вече. Според скромното [8D] ми мнение е цената му е съвсем прилична, както е съвсем прилично и качеството на печат, издържливостта на консуматива също, скоростта е добра, печата и на картон, даже и на гланциран, може да поема листовете без да ги прегъва, което е супер!

    Мисля че в Метро беше най на сметка (~1200lv)

    Само една забележка - не си го взимай за печатане на снимки...това просто не става, не може да печата и върху фото хартия (това са най-честите заблуди на клиентите)

    Хайде със здраве!

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    294
    #3

    Цветен лазерен принтер HP 1500L-струва ли си?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Малко съм ползвал този принтер...за печат на картинки и визитки най вече. Според скромното [8D] ми мнение е цената му е съвсем прилична, както е съвсем прилично и качеството на печат, издържливостта на консуматива също, скоростта е добра, печата и на картон, даже и на гланциран, може да поема листовете без да ги прегъва, което е супер!

    Мисля че в Метро беше най на сметка (~1200lv)

    Само една забележка - не си го взимай за печатане на снимки...това просто не става, не може да печата и върху фото хартия (това са най-честите заблуди на клиентите)

    Хайде със здраве!



    <div align="right">Originally posted by laMARTIN*-*10/01/2004*:* 12:02:06</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Благодаря!

    Интересува ме също печата ли на релефен картон, защото обикновенните лазерни принтери не фиксират отпечатъка.

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Цветен лазерен принтер HP 1500L-струва ли си?

    ако релефът е прекалено дълбок в ниската част цветовете не са плътни (стоят като напръскани), иначе на леко релефен става...не знам как да ти обясня за картона, ето ти пример за сполучлив картон



    забележка: конкретната разпечатка не е правена на НР, а на Xerox!

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    294
    #5

    Цветен лазерен принтер HP 1500L-струва ли си?

    Благодаря за мнението. Разбрах за какво става въпрос.

    Информацията ми беше много полезна.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за цветен принтер за брошури
    От Kill-op във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 09-12-11, 19:33
  2. съвет за цветен лазерен принтер с duplex
    От rums във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 17-10-06, 04:17
  3. ВЪПРОС ЗА ЦВЕТЕН ЛАЗЕРЕН ПРИНТЕР
    От Jogo_1 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 05-01-06, 15:48
  4. Избор на цветен лазарен принтер
    От Zviara във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 09-03-04, 17:30
  5. Кой е най добрия цветен лазерен принтер
    От mitkom във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 22-01-02, 19:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе