Резултати от 1 до 3 от общо 3

Zapisvane na DVD-ta

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    6
    #1

    Zapisvane na DVD-ta

    Imam DVD pisa4ka SONY DVD RW DW-U10A i imam problemi s zapisa na DVD do sega sym probval samo s Nero na DVD-RW i imam problem o6e s iztrivaneto na diska izvehda mi syob6tenie (Earese faild) a isle pri zapis mi dava gre6ka o6te v samoto na4alo predi da e zapo4nalo sy6tinskoto pisane na diska.Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарен

    Също някой ако може да ми каже подходящи подложки за тази писачка и някакъв софтуер различен от Неро


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    Zapisvane na DVD-ta

    Софтуер - Padus Disk Juggler (www.padus.com)

    Подложки за DVD-RW съм пробвал само MMORE досега 2.4x работят.

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #3

    Zapisvane na DVD-ta

    За да записваш DVD - та , ти трябват две програми - една за декодиране и една за записване , защото записа на DVD не може да се направи с обикножена програма за запис на CD като NERO или CD Creator.Аз имам записвачка Pioneer DVR - 106D и съм записал много DVD - та (стига да не са по големи от 9.2 GB.Трябва ти за записване Copy to DVD version 2.2.8 ,а за разкодиране SmartRipper version 2.41 , и немаш грижи.

    Айде дерзай.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Zapisvane na 870MB CDta
    От Ivory® във форум Общ - хардуер
    Отговори: 16
    Последно: 25-01-02, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе