Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Zapisvane na 870MB CDta

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    256
    #1

    Zapisvane na 870MB CDta

    Gospoda - 4NG purvo

    Vtoro - imam LG 16*10*40 zapisvachka i 870MB CDta - kajete mi molq s koi software i vuzmojno li e vuobshte da napravq zapis vurhu tqh




  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Zapisvane na 870MB CDta

    ivory, в nero и winoncd пише, че ги разпознават. аз лично нямам, но много ми се иска да пробвам. обаче 125 бр ми идват в повечко прати 2-3 на mail-a




  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    256
    #3

    Zapisvane na 870MB CDta

    Fear ME - zapisah s NERO edin 870MB disk - film nqkakuv - da ti go pratq li na emaila - moga i v 16-tichen kod ako kajesh :-)))))




  5. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    157
    #4

    Zapisvane na 870MB CDta

    Някой писал ли е такива дискове с Teac 4x4x32, щото Нерото разправя че поддържа овърбърн, ама аз така и не мога да ги запиша не повече от 703 Мб.



    One Ring to rule them all

    One Ring to find them

    One Ring to bring them all

    and in the darkness bind them

    "J.R.R.Tolkien"

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Zapisvane na 870MB CDta

    ivory, обади ми се по телефона направо да ми го издиктуваш

    а това да ми пратиш няколко бройки не беше майтап. не ми се купуват 125, още си имам ~20-ина останали 700mb.



    guardian, в случая не става въпрос за overburn, а просто за по-голяма подложка ( колкото грамофонна плоча е )))




  7. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #6

    Zapisvane na 870MB CDta

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>Някой писал ли е такива дискове с Teac 4x4x32, щото Нерото разправя че поддържа овърбърн, ама аз така и не мога да ги запиша не повече от 703 Мб.<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    Трябва да разрешиш overburn и да махнеш eject after write, обаче не на всички записвачки могат да се записват докрай. На някои само до 89-тата минута. На някой до 96-тата. После мисля, че след 89-тата има проблеми при четене (главно на уредби).



    BEWARE! INTEL INSIDE!



    Edited by - exabyte на 05/01/2002 16:14:44

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #7

    Zapisvane na 870MB CDta

    Мда, имам външно DVD, записах си аудиодискове по 90 мин - на 85-тата минута връща 15 сек назад и продължава да си ги повтаря до припадък...

    Така че - ако записвате аудио CD няма смисъл от такива дискове.




  10. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    157
    #8

    Zapisvane na 870MB CDta

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Трябва да разрешиш overburn и да махнеш eject after write, обаче не на всички записвачки могат да се записват докрай. На някои само до 89-тата минута. На някой до 96-тата. После мисля, че след 89-тата има проблеми при четене (главно на уредби).

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Правя го тва ама ми казва че на диска няма достатъчно място и вместо да ме пита дали искам да овърбърна ми изплюва диска.



    One Ring to rule them all

    One Ring to find them

    One Ring to bring them all

    and in the darkness bind them

    "J.R.R.Tolkien"

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #9

    Zapisvane na 870MB CDta

    100% ли си сигурен, че си махнал eject after write? Ако си го махнал можеш да дадеш overburn, ако не си - вади диска и не можеш.



    BEWARE! INTEL INSIDE!



    Edited by - exabyte на 08/01/2002 19:30:54

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #10

    Zapisvane na 870MB CDta

    Пример: имам Мах Пейн, който е 800 МВ на 700МВ цд. За жалост не съм го записвал аз, иначе еретичната отметка на Eject-та трябва да се махне, само пречи



    BROUGHT TO U BY MSAN

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    157
    #11

    Zapisvane na 870MB CDta

    Махнал съм я и пак не става....



    One Ring to rule them all

    One Ring to find them

    One Ring to bring them all

    and in the darkness bind them

    "J.R.R.Tolkien"

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    632
    #12

    Zapisvane na 870MB CDta

    Mozhe i samija model zapisva4ka da ne gi poddurzha. Koi model ima6?




  16. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    157
    #13

    Zapisvane na 870MB CDta

    модела е Teac W54E, firmware revision:1.1A, оказа се че не е ставало заради wizard-а, като го изключих и вече ми дава възможност да овърбърнвам, само че сега като пусна да записва прави някакви проверки в началото и казва че не могло да пише в DAO режим, а записвачката го поддържа.



    One Ring to rule them all

    One Ring to find them

    One Ring to bring them all

    and in the darkness bind them

    "J.R.R.Tolkien"

  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #14

    Zapisvane na 870MB CDta

    мдааааа, и аз значи си намерих 90 мин дискчета и вчера се помъчих да си кача собствения рип на ромео-то ( 770 mb )обаче и при мен се получи проблем - не ще! признавам си обаче, че забравих eject after write не се получи нито с win on cd, нито с nero, нито с easy-то. дано като оправя eject-a стане. просто не ги разпознава като 90 мин и това е! а и не са optical storage, a evergreen ли беше, supergreen ли беше, абе тия от промоцията на метро по 10 бр в пакет, чешко производство.




  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    128
    #15

    Zapisvane na 870MB CDta

    За да може Nero-то да пише над 80 мин., трябва да се бръкне в registry-то. Отиди на:

    "HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Ahead\Nero - Burning Rom\General"

    там открий ключа "OverSizeDefaultValue" и го сложи на 1.

    Освен това трябва да ползваш Disc-At-Once, да отметнеш Finalize CD, а в "Preferences" в панела "Expert Features" да отметнеш "Enable overburn ..."

    и да зададеш максималната дължина на CD-то. И накрая един съвет - не ги записвай на максималната скорост - има по-голяма вероятност да не се чете после. Аз ги записвам на 4x, въпреки че моя TEAC може и 16x.






Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Zapisvane na DVD-ta
    От JanySoft във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 02-02-04, 14:48
  2. CDta ka4estvo
    От the_menbg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 32
    Последно: 22-05-03, 15:35
  3. _NEC NR 7800 B & 90 min CDta
    От lightmaster във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 20-04-02, 16:41
  4. Zapis na zashtiteni CDta
    От xas във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 14-02-02, 23:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе