Резултати от 1 до 7 от общо 7

Daisy Multimedia - Качество

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #1

    Daisy Multimedia - Качество

    Нека някой който е ползвал продуктите на тази фирма да сподели дали са качествени.Дали не са поредното българско недомислено от към техническа гледна точка изделие визирам Elite от който доста хора ми се оплакват, че не са качествени в озвучителната и оптичната техника.

    Цените и характеристиките на Daisy са доста привлекателни та това ме навежда на мисълта, че не са качествени.

    Кажете вие.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Daisy Multimedia - Качество

    за цената са си добри. лично аз не бих си купил поне за техника не съм свикнал да давам често пари и си купувам само доказани предимо японски марки

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #3

    Daisy Multimedia - Качество

    Аз съм доволен от качеството на продуктите им. Имам от първите им mp3 плейъри дива и не ми е правил никакви проблеми. Даже се оказа доста железен като се има предвид моето отношение към него. Последно време го ползвам само като голямо флопи и не слушам музика но това е дург въпрос.

    Имам и фотоапарат PHC7200 и от него съм доволен като единственият му "проблем" е слабата светкавица.

    И единственият друг недостатък за който се сещам е че много бързо им пада боята и остават в естествен цвят на пластмасата.

    Доволен съм и от поддръжката им. На няколко пъти съм пращал писма с въпроси и отговора е бил до няколко часа.

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Daisy Multimedia - Качество

    Подкрепям ХаМаВ...също имам МР3 плейър от около 2 години и работи супер, даже мога да кажа че по функции превъзхожда доста от конкурентните (Logitech например).

    За фотоапаратите не бих казал добри думи, но това сигурно е защото съм доста претенциозен в това отношение...иначе пак по функционалност/цена се нареждат на челните места в класацията.

  6. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #5

    Daisy Multimedia - Качество

    Ами мене ме интересуват по-точно фотоапаратите защото искам да си взема някакъв цифров фотоапарат, който да е достатъчно добър за любителско фото ама не да е некъф боклук.Сега снимам с телефона си обаче т'ва не ми стига.

  7. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #6

    Daisy Multimedia - Качество

    Zetle ако искаш качествен "фотоапарат" (а не 5-в-1 както е PhotoClip-a) си вземи наистина фотоапарат. Мога само да похваля Soni P72, което струва 500 лв (спрямо 4хх за PhotoClip) и е идеална и много качествена машина. Прочети малко ревюта и си избери нещо добро, а българското.....нека му дадем още малко време да порасне

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    60
    #7

    Daisy Multimedia - Качество

    Ако искаш "некъф боклук" купи си Гейзито....

    Понеже гледам по-горе за светкавицата, ще ви издам, че на новия модел светкавицата също е слаба, освен това се разваля и много бързо започвате да получавате тъмни снимки, дори и да светне.

    Тъй тъй, почнах ще взема да ви издам и че батерията хич не издържа 600 или там колкото пише на сайта снимки(сигурно ако си изключа дисплея ще издържи, само че ако гледам през визьора и снимам парламента, най много да хвана гъза на коня пред него бях доста изненадан какво всъщност съм снимал, когато изпробвах визьора...). По-малко издържа батерията, да не се объркате. Най-големия дебилизъм, който съм срещал е това, че докато е включен към компютъра и контакта фотоапарата не се зарежда.

    За отбелязване е и доста дългото време което е нужно на апарата след снимка, при което е напълно неработоспособен и издава един тъп звук ако се опиташ да правиш нещо.

    Към графата други недостатъци, мога да добавя и доста странното поведение на системата за фокусиране понякога, обектът, който апарата показва че е на фокус всъщност не е, доста странните цветове понякога, липсата на външен reset, труднодостъпното място за картата, която НЕ МОЖЕ ДА Е MMC(MultiMediaCard), защото фотоапарата просто отказва да снима на такава, въпреки че може да копира от паметта си върху нея. Със SD(SecureDigital) карти дочух нямало проблеми.

    За другите продукти, не мога да дам компетентно мнение, защото не съм ги използвал, но лично моето мнение е, че MP3 плейър с 16MB памет е като едноместен Boeing 747, на който трябва да закачиш ремарке за да мъкне пътници.

    В заключение смятам, че ако Дейзи правеха четки за зъби, те щяха да са много хубави за да си търкаш гърба с тях, да си чистиш тоалетната, да си копаеш в саксията, да си миеш чиниите, но нямаше да стават за да си миеш зъбите с тях.....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. PC Sat-tv to multimedia player over LAN ?
    От vopxxxx във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 03-12-10, 21:14
  2. PC Sat-tv to multimedia player over LAN ?
    От vopxxxx във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 03-12-10, 13:37
  3. Daisy PhotoClip DM 2300
    От genhack във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 29-08-04, 04:27
  4. Multimedia
    От spoofer във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 13
    Последно: 28-01-03, 21:22
  5. IBM Multimedia Keyboard
    От Kayso във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 14-05-02, 23:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе