Резултати от 1 до 7 от общо 7

Daisy PhotoClip DM 2300

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    61
    #1

    Daisy PhotoClip DM 2300

    Мнението ви за този апарат - photoclip 2300 ?

    Заслужават ли си 190 лв. за него. Ясно ми е че за тези пари не може да се вземе нещо кой знае колко качествено...

    16 МВ(малко за МР3, но...) , МР3, Уеб камера,диктофон.

    Приемам мнения и за др фотоапарати около 200лв.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    36
    #2

    Daisy PhotoClip DM 2300

    за този апарат не знам,мога да ти предложа trust 820

    16mb,4mpix,flash,klip,zoom

    имам го от 1 година не е никак лош.Сега искам по голям и го продавам за 240лв.

    тел 0887 964 344 ,zidkam@abv.bg

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #3

    Daisy PhotoClip DM 2300

    Vmesto da si kupuva6 na staro eto ti link da si izbere6 nov:



    http://www.atlascom.bg/cat2.php?r=9&sr=68



    Bih ti preporu4al tozi model - HP PhotoSmart 735 - 286 лв без ДДС



    Vse pak e 3.2 Mp a ima6 i 3x optical zoom (a quality one

    <font color="orange">

    Mod. EDIT Sunny: Dash, желателно е да пишеш на кирилица.</font id="orange">






  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #4

    Daisy PhotoClip DM 2300

    @Zidkam и @Dash, човекът ви казва около 200 лева! Ако продължавате да наддавате, скоро ще стигнете и 400... :-)




  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    61
    #5

    Daisy PhotoClip DM 2300

    И Все пак мога ли да имам доверие на тази фирма "Дейзи". Дават 2 год. гаранция за апарата. Някой има ли нейн фотоапарат или поне достоверна информация?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    117
    #6

    Daisy PhotoClip DM 2300

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">И Все пак мога ли да имам доверие на тази фирма "Дейзи". Дават 2 год. гаранция за апарата. Някой има ли нейн фотоапарат или поне достоверна информация?



    <div align="right">Originally posted by genhack*-*28/08/2004*:* 19:31:03</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Как избрах българското и как се прецаках върховно с Photo Clip и Дейзи технолоджи.



    pazobg съм аз па ако искаш иди има на сайта www.daisymm.com виж галерията и ако те кефят снимките метай се в тръстиката



    Като прекараш известно време в странство и вземе да те тресе



    носталгия, кара те да правиш глупости периодично.



    Ето каква стана тя:



    Когато си бях в България и реших да си купя дигитален фотоапарат за около 100 евро и хубаво си попитах аз познати и хубаво си ми предложиха НР за тая цена ама нещо ме обзе патриотизъм и се спрях на Фото Клип произведен от Дейзи Технолоджи и така го изядох...



    Добрах се до фирмата и понеже ми се наложи да чакам около час за да получа заветния девайс ми направиха отстъпка - цена 185лв (15лв за таксита не ги слагаме в цената) за 1.3 мегапиксела и 16MB.(Тука в испания гледам 3.1 MP за 99 EUR със 3Хзум при това – само за сравнение) После съзрях на една витрина в забутано магазинче до докторската градинка същата цена, аре нема нищо, това не е кой знае какво преебаване все още.



    Реалноста се реализира реално малко по-късно и ето как:



    Фото Клип можел да се използва като уеб камера(ама утре), mp3 player(пак ама утре) и още разни екстри които вече хич не са ми важни.



    Има си некъв диск за инсталация, пускам го да си инсталирам шибаното устройството за да го ползвам като уеб камера примерно. Имам XP pro което ми изкарва надпис че тоз софтуер не е сертифициран от майкрософт за XP и съответно може да ми преебе системата и прави backup, не че това ме стряска ама със сигурност ще стресне един европейски или американски потребител. Казвам му аре нема нищо дай нататък. Почва се инсталацията значи и се спира – немало го DMSIC16.DLL да си го търся аз, кат съм толкоз прост да си купя тоз продукт. Пускам един сърч на CDто и го намирам в папка



    e:\neznam si kyde\system\WindowsME – що е МЕ кат съм на ХП и то да кажеш, че ХПто вчера е излязло ама не е.



    Ае нищо дано да е хаирлия. Да ама не! След товя иска и друг фаил да му търся vfwwdm.drv – и познай какво – Ами просто този файл въобще го няма на това CD. Казват, че имат някакъв сайт с ъпдейти ама аз пък нямам интернет и желание да ходя да плащам за услугата да ги търся, пък да ми ги записват, па дали ще върже въобще тая простотия.



    Викам си дай поне да видя тука mp3 нещо – има някаква програма Media Jukebox тя пък е пробна версия, сиреч по натам трябва да си я купиш а на всичкото отгоре и не работи защото и трябва декодер, който се намира на незнам си кой сайт а на мене вече ми писна незнам до къде. Да бяха се разтърсили биха намерили една безплатна програма дето да върши същата работа. Цяло цеде имаха на разположение.



    Да не говориме че иска алкални батерии които със зарядното са си цифра сети се дали ще инвестирам още в тоя боклук, а обикновените батерии, дори и дурацел не могат да захранят тфт дисплея за достатъчно време да си пуснеш музика, ако можеш въобще да си я компресираш и да я качиш, или да направиш що годе някякви настройки.



    Да не говориме че прави ебати скапаните снимки, ама мнооого скапани!



    Да не говориме, че TV аута или не тръгна или ток не му стигна или незнам още какво.



    А наистина мислех да пробвам да продавам това нещо тука, е сети се какъв таралеж в гащите щях да си набутам.



    И най сетне – ползвам го само за снимки, само при слънчево време и постоянно се ядосвам че не си зех HP или дори някоя друга, дори неизвестна марка, поне да снима що годе поносимо и на по-добра резолюция за същите пари. Ебати балъка се представих.



    Е това е.





    Posted by pazobg on 143d6h ago



    I sega tursi draiveri, rovi kato prase v kartofi i se chudi dali she trugne twa chudo, ama i da trugne pak se chustwam preeban shtoto e edin BOKLUK. HAU.

    Posted by pazobg on 143d6h ago



    тъжно е, ама се смях.

    имаш талант

    Posted by cmotan on 105d10h ago



    na men photoclipa naj-mi dopadna s ideqta, che swetkawicata mu raboti do okolo metyr ;-) snimahme se edin den s edni frendowe w krychma i na displeq se wivda samo edno kafqwo i edno siwo petno - fanelite tam na nqkoj i sweshtite po masata. i drugoto #000000 wsichko. obache onq beshe swiknal, wika - spokojno - photoshopa gi prawi dobre. kwo gi prawi be az kato widqh snimkata sled dorabotkata na kakwo prilicha, pishkawiq mi webcam bez swetkawica gi prawi po-dobre... kakto i da e... ne sym probwal mp3 playerite i po edno wreme baq se bqh nadyhal, no sega-zasega shte karame na dobroto staro md...


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    117
    #7

    Daisy PhotoClip DM 2300

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">@Zidkam и @Dash, човекът ви казва около 200 лева! Ако продължавате да наддавате, скоро ще стигнете и 400... :-)







    <div align="right">Originally posted by IvO_tm*-*25/08/2004*:* 12:28:37</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    хихи и аз така си наддавам ама сам



    а фуджи 3800

    а минолта Z10

    а пак фуджи ама 5000



    а незнам си кво, та накрая докъде ще го докарам незнам



    сиЧко живо вика канон та канон, а няма канон дето да пролиЧа на фотоапарат за под 500 евро


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на 46 инча до 2300
    От digital11 във форум Телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 09-05-12, 09:13
  2. Въпрос за изгорели сателити на Z-2300
    От sw2v във форум Тонколони
    Отговори: 7
    Последно: 12-04-10, 11:50
  3. AMD Sempron 2300+
    От Lazik във форум Овърклок
    Отговори: 11
    Последно: 19-03-09, 14:17
  4. Daisy Multimedia - Качество
    От Zetle във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 09-02-04, 13:26
  5. PhotoClip 7200 1.3MPix TFT цифров фотоапарт 19
    От ilhanbg във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 16-12-03, 20:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе