Резултати от 1 до 5 от общо 5

Ще сложа вертикалната си кутия легнала...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #1

    Ще сложа вертикалната си кутия легнала...

    Кутията ми е стандартна ATX вертикална. Поради липса на място мисля да я сложа легнала под монитора, който е 15" и се надявам да не я изкриви. Ще завъртя CD-то и харда така че да си останат в стандартно положение - "легнали".

    Струва ми се че това ще е достатъчно за да продължи PC-то да работи нормално....Или греша ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #2

    Ще сложа вертикалната си кутия легнала...

    абе Митя, както и да я сложиш, пак ще баца - единственият проблем може да е с CDROM -а - и то ако няма зъбче за задържане на дисковете при поставяне/изваждане.



    можеш да ми вярваш - при мене компите винаги са в легнало положение - то е по-удобно

    за чейндж хардуер




  4. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    240
    #3

    Ще сложа вертикалната си кутия легнала...

    Харда не го бърка, в много от десктоп кутиите си стои настрани. Единствено както каза Смарти мойе да имаш проблеми с ЦДто ако няма зъбче за да работи вертикално

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #4

    Ще сложа вертикалната си кутия легнала...

    Благодаря за ъкъла [] Дори и CD-то работи вертикално, но все пак ги завъртях и двете...за всеки случай

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #5

    Ще сложа вертикалната си кутия легнала...

    Имах служебен Gigabyte Barebone PC - доста тънък, в който и HDD, и CD бяха разположени вертикално (не бяха нещо специално, най-обикновени серийни компоненти) и нямаше никакви проблеми, така че - смело можеш да си ги оставиш стандартно закрепени и в легналата tower-кутия.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 30-06-13, 08:30
  2. Отговори: 2
    Последно: 09-05-11, 08:50
  3. Как да сложа субтитри !
    От ZanGaDor във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 20-12-06, 18:58
  4. DC++ - как да сложа БГ ?
    От DEF във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 07-02-06, 22:54
  5. Kak да си сложа АВАТАР ?
    От g_velev във форум За Форума
    Отговори: 2
    Последно: 02-04-04, 00:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе