Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

Проблем с принтирането/ Какво да си закупя?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #16

    Проблем с принтирането/ Какво да си закупя?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Новото си е ново, както и HP си е HP (когато става дума за принтери, особено мастиленоструйни);

    <div align="right">Originally posted by Slero - 21/03/2004 : 18:10:47</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Не споря за качествата на HP, аз самия съм им фен от 1994 година още, но .... малко по-сложно е зареждането на касетката с мастило спрямо Canon-а. Не че няма да се намерят услужливи мъже да го направят

    Но според мен и лазерният принтер не е за пренебрегване, почти може да се намери нещо дето да влезе в бюджета

    а колкото то DOS принтирането - намират се програмки дето умеят да прихващат печата,/DosPrn да речем/ така че да се принтва на който и да е Win принтер, много по-ценоопределящо е дали има USB

    /следва малко лирично отклонение/ USB порта е един такъв малък, плосък, като да пъхнеш монетка от 20 стотинки в него,много мязя на дупката на прасето-касичка, обикновено вървят в комплект по 2, точно до отвора за клавиатурата и мишката, има ги почти на всеки компютър купуван в близките 3 години.

    Идеята е че повечето нови принтери използват именно този USB порт за връзка, и ако го няма - варианта за принтер с LPT вход вече се ускъпява малко..



    И все пак Profita, мисля че ако прежалиш 20-30 лв за една нова касета, старият притер ще ти служи още поне 2 годинки [:D]

    а със спестените пари човек добре може да се почерпи []

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #17

    Проблем с принтирането/ Какво да си закупя?

    Благодаря ви хора. Получих добра ориентация по въпроса си. Признателна съм и за безплатния урок по разпознаване на USB и LPT портове от Black Adder. Отделно и с нагледното показване от HGD няма начин от тук нататък да объркам кое, какво е. [^]

    При мен са налични и двата порта. В момента принтера ми е свързан към LPT, а USB е свободно местенце. От което си вадя изводите, че каквото и да си закупя, нама да срещне проблем със свързването. От тук нататък е въпрос само на избор. Може и да пробвам първо с нова касета, ако не стане ще подменим старата мастилена щайга с новичка.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #18

    Проблем с принтирането/ Какво да си закупя?

    Profita - да ти кажа помисли си дали да не вземеш лазерка HP 1010 - и да решиш проблема с цветната както каза Lupus в близкия клуб - не заради друго - може за около360 лв да го купиш , ама консумативите са ужасно по-евтини от тия на мастилено струйните

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #19

    Проблем с принтирането/ Какво да си закупя?

    Ето и малко цени:



    HP LaserJet 1010 - 382 лв.

    HP DeskJet 5150 - 193 лв.

    HP DeskJet 5652 - 291 лв.

    HP PSC 1110 - 188 лв. (принтер+копир+скенер)

    HP PSC 2210 - 649 лв. (принтер+копир+скенер+факс)



    Цени с ДДС (може би някъде могат да ти го продадат и без ДДС), в София (за Варна не знам).


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. търся да закупя N2U400-A REV 1.0
    От lop_88 във форум Купува
    Отговори: 10
    Последно: 04-03-12, 20:39
  2. Търся да закупя гръморазрядници!
    От Nsitnov във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 05-08-06, 09:46
  3. Проблем с принтирането
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 09-06-05, 16:56
  4. Ge Force 2 търся да закупя
    От neron_ във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 13-02-05, 18:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе