Резултати от 1 до 8 от общо 8

Какво ще кажете за следната мишка и да я купя ли?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    47
    #1

    Какво ще кажете за следната мишка и да я купя ли?

    След като най-после ми втръсна постоянно да ми се изключва следното животно : Microsoft IntelliMouse Optical ; и постоянно, по няколко пъти на ден да и вадя и вкарвам USB жака в компа, най-накрая реших да си взема нещо по-хубаво, и надявам се неразвалящо се, и се спрях на :

    Logitech® MX™510 Performance Optical Mouse - Blue



    или : http://www.logitech.com/index.cfm/pr...CONTENTID=7982



    ТА някой да има някакви впечатления за нея? Или да предложи друга на приблизително същата цена (53$+ДДС) ? Много ще съм му благодарен. А също и евентуално откъде да си я купя,защото РЕСЕТ въобще не ме кефят...( не ми уважават гарацнията за сегашната)


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #2

    Какво ще кажете за следната мишка и да я купя ли?

    Лично мнение: Microsoft IntelliMouse Optical е перфектният избор на мишка. Ти си първият, когото чувам да се оплаква от тая мишка. В офиса съм сложил 6, а и двете вкъщи са такива - никакви забележки нямам, при условие, че най-старата е вече на две години.

    Сигурен ли си, че нямаш проблем с драйвер, порт, несъвместимост с друго устройство? Пробвал ли си я на друг компютър? В краен случай може и да си попаднал на дефектна бройка, ама пробвай все пак горните варианти преди да я смениш.



    Иначе тая, към която си се насочил, си е добра, ама $50 за мишка...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    101
    #3

    Какво ще кажете за следната мишка и да я купя ли?

    Имам абсолютно съшата мишка, само че е wireless. Доста е тежичка да ти кажа и не ми се нрави. Иначе бутоните и са мноо добри, особенно тези двата, с които можеш да си сменяш прозорците (двата бутона в ляво). Ако имаш пари - купувай [^][^][^]

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #4

    Какво ще кажете за следната мишка и да я купя ли?

    Logitech-а който си избрал e No1, а проблема който го имаш с MS-плъха е по-вероятно да е от дъното отколкото от мишката, с MS-мишките проблеми не съм имал (лично ползвам Intellimouse Explorer на USB)

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    47
    #5

    Какво ще кажете за следната мишка и да я купя ли?

    M$ mishkata mi ponqkoga raboti cql den, ponqkoga po nqkolko 4asa ponqkoga po nqkolko minuti, prez drugoto vreme si igraq na "Vkarvai-izkarvai" ot USB porta, koeto mnogo drazneshto, da ne vi kazvam kolko puti sum iskal da q hvurlq prez djama prokletata mishka.

    Dunoto mi e s Via KT266A 4ipset, no sum q probval i na komp sus Asus nehstoSi duno i na Epox RDA3+ duno i pravi susuhtite problemi, nai-mnogo da poraboti den dva i posle pak sushtata rabota, nosih q v Reset,ama oniq *****i estestveno kazaha 4e raboti...

    A purvite 2-3 meseca si raboteshe bez nikvi problemi... Mnogo stranna mi se struva cqlata rabota, i na PS2 sum q puskal i kvo li ne i vse nishto. Zatva prosto si izbrah nai-skupata Logitech NEwireless mishka (shtoto bezji4nite mi sa mnogo tejki neshto) i taka...

    Mersi za otgovorilite po temata dosega.

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #6

    Какво ще кажете за следната мишка и да я купя ли?

    Вижте А4Тех и модела SWOP-80. Обезателно разгледайте мишлето. Има и безжичен вариятн и обърнете внимание на мишлето. Препоръчително е и успоредно с това да отворите страницата със синьото мишле на Лоджитех.

    Цената.... 28 лв за Swop-80.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #7

    Какво ще кажете за следната мишка и да я купя ли?

    Аз също съм фен на А4 и M$. В нас съм с А4 от 5 години и преди 2 месеца реших да я сменя.Железна мишка.В работата съм с MS Intelimouse Opitcal и съм адски доволен от нея. До мене в момента има една Logitech, с формата на тази, ковто искаш да вземеш, но лично на мен м ие неудобна. Първо че стандартните и клавиши са с много голям наклон и второ много нагоре и много малки са страничните.Работих с нея 1 час и се изкривих.Лично мое мнение е че от A4 i Microsoft (най-добре мексиканско поризводство) по-ергономични и издръжливи няма

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    47
    #8

    Какво ще кажете за следната мишка и да я купя ли?

    mi kupih si q,

    sq sha vidim dokolko e dobra

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Какво ще кажете за тези?
    От vizko във форум Тонколони
    Отговори: 9
    Последно: 07-03-12, 03:08
  2. искам да си купя LG 29инча Какво ще кажете
    От lggk във форум LG телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-11-06, 11:01
  3. Mollov какво стана с Микрофон и мишка?
    От Cko във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 29-10-02, 10:42
  4. Какво ще кажете за новото ми PC? ;)
    От Domin във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 18
    Последно: 03-08-02, 00:21
  5. Какво ще кажете за Serious Sam?
    От mitsy във форум ИГРИ
    Отговори: 35
    Последно: 30-05-01, 18:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе