Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

@ na Cel 500

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    236
    #16

    @ na Cel 500

    Momcheta sorry che ne sam pisal tolkova dalgo po taja tema no ja bjah zabravil. Znachi procesora na 562 si varvi kat pushka ama na 83 mi zabiva njakade okolo logoto na windowsa.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    84
    #17

    @ na Cel 500

    Mitko744, imam syshtoto dyno i Cel600 Mhz box. Karam go vtora godina na 750Mhz ot biosa, a na nqkvo MSI BX dyno S370 go pusnah ot biosa na 900Mhz i vyrveshe pak stabilno a temp. be okolo 37C. Traqbva da probvam s tazi programka da vidq dali sha stane. Bi li mi kazal kakvo ni e PLL-to? (proizvoditel i model) Blagodarq predvaritelno

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    84
    #18

    @ na Cel 500

    A i drugo- na MSI dynoto vdignahme naprejenieto. S nashto dyno 6zx85 kara li stabilno na 900Mhz kato ne moje da mu se povishi naprejenieto na procesora? Ima li znachenie s koi windows si kogato polzvash programata cpucool?

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    460
    #19

    @ na Cel 500

    Здрасти!

    За Wina е все тая кой е стига да върви програмата. При мен си вървеше супер и на 2000 и на 98.

    За PLLa - избираш че дънната ти платка е Акорп и модела който е в базата данни - поне при мен се оказаха еднакви или почти - само последната буква е Н на мойто дъно а в програмката е В. Тъй като вече не съм с това дъно мога да ти кажа по памет - PLL - Cypress - W144-H май беше. За цифрите не съм много сигурен. При мен вървеше без вдигане на напрежението до 945.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #20

    @ na Cel 500

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by afterburner


    Momcheta sorry che ne sam pisal tolkova dalgo po taja tema no ja bjah zabravil. Znachi procesora na 562 si varvi kat pushka ama na 83 mi zabiva njakade okolo logoto na windowsa.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    I na men mi prave6e sa6toto ne6to i mu lepnah edno qko ohlajdane i ve4e nqmam problemi. e moia procesor e drug de, ama vse pak probvai, moje i da stane

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    84
    #21

    @ na Cel 500

    Mersi za infoto

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    84
    #22

    @ na Cel 500

    Probvah s gornot PLL (to e po default za dynoto) no kompa zabi. Mislq 4e sym s drugo PLL. Trybva da si razfasovam kompa, da iztrygna kabelite i da vidq kakyv e 4ipa. Dano si struvat usiliqta

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    460
    #23

    @ na Cel 500

    Ami stom ste mu vdigali naprezenieto s MSIto zna4i moze da zabiva ne ot PLLa a ot tva 4e ne dejani bez vdigane na naprezenieto.No vse pak metni edno oko na PLLa moze i da e ot nego.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе