Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 25

kakvo e tova ovarlok?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    87
    #1

    kakvo e tova ovarlok?

    az sam na4inae6t i ne znam kakvo e tova ovarlok bi li mi obqsnil nqkoi?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #2

    kakvo e tova ovarlok?

    /offtopic * припада драматично *




  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #3

    kakvo e tova ovarlok?

    Aми "ovarlok" - нищо не означава, няма такава дума !

    Виж ако говориш за "overclock" - това означава собстеноръчно да си вдигнеш бързодействието ня някой от чарковете в PCто, като видеокарта и CPU примерно, вдигайки Мегахерците има собственоръчно...

    Това в най-общи линии означава "overclock". Но да знаеш, това не е проста работа, това си е цяло изкуство, а за някой хора, дори смисъл на живот [:D][:D][:D]

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #4

    kakvo e tova ovarlok?

    Кайсо, в теб има скрит потенциал за lame-questions-support []

    А за о/с-то, за теб, май последното важи [8D]

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #5

    kakvo e tova ovarlok?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">az sam na4inae6t i ne znam kakvo e tova ovarlok bi li mi obqsnil nqkoi?



    <div align="right">оргинално мнение на heat_</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">4eti vnimatelno i 6te spe4eli6 obesatelno ! vij prosto temite po dolu .....[]

  7. Gadget
    Guest
    #6

    kakvo e tova ovarlok?

    Кайсо грешиш!!! "ovarlok" или по-точно "overlock" значи нещо Това е моментът, в който прекалиш с овърклока и PC-то не може да бутне... в смисъл да изгрее и се нуждае от Clear CMOS или подобна функция за установяване на BIOS-a в нормален режим

  8.  
     
  9. cKj
    cKj е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    53
    #7

    kakvo e tova ovarlok?

    ако си начинаещ по-добре за теб и за ПС-то ти да не знаеш

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #8

    kakvo e tova ovarlok?

    heat , OVERCLOCK най - просто казано означава да си пуснеш компютъра , рама , PCI шината на по-висока честота от "заводската" - тоест от тази на която ти работи процесора.

    Но най -важното което никой не ти споменава е че има 100% риск да изгориш някой компонент , за да постигнеш само около20 - 25 % по-голяма бързина.

    Това е овърклока

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #9

    kakvo e tova ovarlok?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">/offtopic * припада драматично *







    <div align="right">оргинално мнение на Kirande</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Kirande, направо ми изби всичките илюзии [:D][:D][:D][:D]



    Имаш едно мляко с какао/натурален сок/капучино/бира/водка/ракия/джин с тоник/уиски от мене - каквото кажеш...



    ХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХА, умрях........ [8D][8D][8D]

  12. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #10

    kakvo e tova ovarlok?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">heat , OVERCLOCK най - просто казано означава да си пуснеш компютъра , рама , PCI шината на по-висока честота от "заводската" - тоест от тази на която ти работи процесора.

    Но най -важното което никой не ти споменава е че има 100% риск да изгориш някой компонент , за да постигнеш само около20 - 25 % по-голяма бързина.

    Това е овърклока



    <div align="right">оргинално мнение на Mr.TECHNO</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Aйдеее, старата песен на нов глас ....

    1. 100% друг път, при новите машини, ако знаеш какво точно правиш, шанса да изгориш нещо или да му скъсиш живота до такава степен, че да се повреди от използване а не от старост е 0 !!!

    2. Аз не виждам 25% процента производителност при процесор пуснат 12.5х200, вместо 133х11 примерно или 18х100 и 18х170, на мене ми се струва че това си 50+.

    3. Хората отдавна са ти сложили ПЦИ/АГП делител и проблема с ХДДтата и другата периферия, отдавна вече го няма.



    П.С. Gadget, overlock и оverclock, нямат нищо общо с ovarlok, ама признавам, че твоето звучи по-близко като изказ [:D]

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    87
    #11

    kakvo e tova ovarlok?

    Mersi mnogo za mneniqta vi pone ponay4ih ne6to mersi !!!!!


  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #12

    kakvo e tova ovarlok?

    И като закючителни думи да кажа, след като си научил нещо....



    НЕ СЕ ПРЕПОРЪЧВА ДА ИЗПРОБВАШ НИЩО ОТ КАЗАНОТО ТУК, И ВСИЧКИ ОПИТИ ЗА О/Ц НА ПРОЦЕСОРА СА НА ТВОЯ ОТГОВОРНОСТ, КАКТО И ТОВА ЧЕ НИКОИ НЕ НОСИ ОТГОВОРНОСТ ЗА ЕВЕНТУАЛНИ ЩЕТИ ПРИЧИНЕНИ ОТ НЕПРАВИЛНА ЕКСПЛОАТАЦИЯ НА ПЦ-ТО!



    ))))))))



    Това прозвуча като последните 3 реда на гаранция за компютър [:D]

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    282
    #13

    kakvo e tova ovarlok?

    Heat, day malko info za tva kakva sistema imash, moje da ti se dade primer za overclock, ot 5-10Mhz-a otgore nishto nqma da mu stane na comp-a ti

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #14

    kakvo e tova ovarlok?

    Има ли въобще смисъл да пробва за 5-10MHz, по добре да не знае какво е о/ц, щом е за 5-10

    Да прасне едно 100-150 отгоре, това най-малкото []

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #15

    kakvo e tova ovarlok?

    Kayso , сега заяждаш ли се ?

    Казах най-просто казано - не се впуснах в дълбоки размисли и обяснения ( макар да е доказано че @ води до голям риск да опукаш нещо - иначе защо фирмите не признават гаранция при опукан @ процесор ) - но не искам да се заяждам - просто обясних на пича по най-елемнтарния начин какво е овърклока ( за всички компютри , ане за най-новите ) , но това е тема на друг разговор

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Ia kajete kakvo mislite za tova 5900Ultra
    От BobyTT във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 08-07-03, 21:06
  2. Kakvo moje da mu e na tova dano ???
    От PacoRabanne във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 18-04-03, 17:08
  3. Poglednete tova
    От trastikata във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 19-02-03, 10:46
  4. "ERROR - Can't Write ESCD" kakvo ozna4ava tova
    От trastikata във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 07-06-02, 13:44
  5. ei tova e interesno?!
    От KingRex във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 23-12-01, 11:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе