Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 37

k6-2 overclock

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    85
    #16

    k6-2 overclock

    Ако ти върви стабилно на 112MHz е за предпочитане да го оставиш така. По-високата честота на шината е за предпочитане, отколкото тази на процесора що се отнася до производителността...




  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    73
    #17

    k6-2 overclock

    kofti

    kato go ostavq na 550 i pusna 3dmark2000 da testva cpu speed i mu kaja 9 testa na 8miq nqkude zabiva s 2 ventilatora.ediniqt otstrano inormalnoa radiatora vobste ne e topul.moje da se kaje studen

    neznam kakvo da napravq

    sled tova kato restartirah mi dava pak taq greska pri boota .vxd i neznam dali tova e ot pregrqvane.ili greska v configmg

    a kato mi bootne sled 2min mi zabiwa vuv wina daje, a predi v wina da mi zabie nevuzmnojno.zabivashe samo pri golqmo natowarwane(3d games)

    a iskam mnogo da go podkaram na maksimuma na dunoto

    kolko li pove4e ohlajdane da mu slagam na tova 4udo

    suvetvaite



    it`s all good it`s allright fuck all day fuck all night

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    73
    #18

    k6-2 overclock

    kajete nesto be hora





    it`s all good it`s allright fuck all day fuck all night

  5. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #19

    k6-2 overclock

    По-добре първо си смени дъното. Препоръчвам ти ASUS P5A или Gigabyte 5AX.




  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    73
    #20

    k6-2 overclock

    god otkue moga da go namerq tova duno ili kolko $$ ste struva upgrade ot moeto eventulno?

    v tyrnovo nqma takowa duno





    it`s all good it`s allright fuck all day fuck all night

  7. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #21

    k6-2 overclock

    За съжаление скоро не съм ги виждал да се продават нови. Иначе за ASUS-a може да питаш в Persy, а за Gigabyte- в Valy, мисля, че е баш търновска фирма.




  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    73
    #22

    k6-2 overclock

    ot vali si kuph ednstweno k6-2 450 s koito sum sega i spire coolera no ne mislq che imat socket7.www.vali.bg no na cenovata ne vidqh nikakuv socket7. vali sa pedali( cqlo tyrnovo taka kazva)

    edin primer.otivam da pitam za cooler za zahranvane i gledam v cenovata pishe 4.5 $

    kazvam che ste go kupq i onaq mi go smqta 5.4- kazah i che go smqta 5.4 no tq.....pomislete si samo kak mqtat klienti s golemi pokupki...po 30-40 $.e ne che tqh mnogo gi burkat ama tova li e na4ina





    it`s all good it`s allright fuck all day fuck all night

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    73
    #23

    k6-2 overclock

    podkarah go na 550

    termoprovodqsat silikonova pastav kutiika ot 80 stotinki.vurvi

    povechei da iskam ne moga





    it`s all good it`s allright fuck all day fuck all night

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #24

    k6-2 overclock

    Абе днес отварях едно РС с К6-2 333. Пускам пръст върху пастата и гледам отдолу 366AFR. Това не знам колко е точно, ама реших да погледна има ли джъмпери. Я, Акорп, пък има джъмпери за множител, шина и волтаж. Да, бе, да - за к'во му е за множител като е заключен. А-а-аа, ма той на тез древните не беше! Я да видим ще ли да тръгне на 366 (66х5.5). Остана и да не тръгне. Че това защо не грее? Баси грозния радиатор 50х50х30. А и с тая перка? Как може да се върти токова бавно, че да може да се чете надписа в/у нея?? Абе направо хлад ме обзема. Тез АМД-та нали грееха? Я да пуснем нагоре. 100х3.5. Я, бачка. Даже ХР тръгна. Сандра? Охооо. Виж ти резултат. Хмм. Има още джъмпери! 100х4. Собственика пали 8-ма цигара. Изгоря!!! Цигарата, бе. РС-то е неспираемо. Вече не мога да видя картинката на Вин. 100х4.5. Пушка. Ама как грее - 35*С няма. Баси охлаждането. Аз на 4МВ видео по-голямо имах... Утре ще взема полирания си Акорп, малко сребърна паста и ще го пусна на 550. Надявам се...



    __________________

    A Steve Morse Fan!!!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    73
    #25

    k6-2 overclock

    abe chovek- kakuv e toq k6-2. da ne si gu sburkal s duron

    za pruv put chuvam za takuv o/c i to na k6-2.( che i s cooler deto mu se chete imeto)

    prosto ne moga da go proumeq tova nesto.az moq ot 450 na 500 bez problem a no 550 s tolkova mu4enie go podkarah a ti kakto go razpravqsh....ehe do utre ste udari i 700mhz

    kakv e tova duno? ak oe acorp ali vobste ne vqrvam da stane.a termopastata kakva marka e?

    q vij obozna4eniqta na metalnoto kapa4e na cpu-to kakvo pishe i kakuv e voltajut

    moqt afh(zna4i 2.2-2.4) na 2.5 vurvi dobre no pri teb da se o/c s lekota s 100mhz napravo i dori bez da butash voltajut...hmm

    na kolko volta si go pusnal?

    razpravqi malko poveche za tova





    it`s all good it`s allright fuck all day fuck all night

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #26

    k6-2 overclock

    Не се базикам човек! Вече писах какъв е процесора - 366AFR, 2.2В. Пуснал съм го на 100 шина, множител 4. Волтажа е 2.2, т.е номиналния му такъв. За охлаждането споменах, само да добава, че вентилатора се върти с 300-2000 об/м. Е, това са измислени стойности, щото няма мониторинг, ама не са много нереални. Пастата е най-дървената за 80ст. Имам чувството, че дори пречи. Дъното е Acorp, Ali чипсет. 100%, мога да чета (малко). Та така. Ама не остана тези дни да го бъзикнем още. Пък и собственика му май не е фен за още. Абе ще видим, не е за изпускане...



    П.П. Ако мога да го взема за 2 дни вкъщи...



    __________________

    A Steve Morse Fan!!!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    73
    #27

    k6-2 overclock

    pojelavam ti kusmet.zapo4vam da pol4avam ogrizeniq i edin moi friend ima sustoto cpu 366( no ne sum siguren dali e AFR) i ako e ste vzema da go probvam az...ostava i da trugne na 500. pone moq e za 100fsb po default i onq ako trugne na 550 s moeto ohlajdane ste si imam nov processor i toi ste si ima na 500 kako po0hubavo

    haide kato go probvash mi kaji kolko mu e max-a.samo da ne go probvash s cooler za video )





    it`s all good it`s allright fuck all day fuck all night

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #28

    k6-2 overclock

    Не съм го пробвал с кулер за видео, ама предния дето беше на този процесор може да мине за такъв. Щото преди година имах малко по-голям на видеото...

    Та значи отивам днес със сребърната паста (от Титан) и кулера (Акорп 60х60х40, полиран, 60х60х20@5000об/м перка) и се захващам здраво. Да, ама не. На 500 не тръгна. Ама изобщо. Не светва дори. Може би има нужда от малко И/О над 3.3, но дъното не притежава тази "екстра". Иначе ядрото и на 2.5в не рачи. Не светва! И точка. А на 450, оо-о-о-оо, там направо лети. 100х4.5 при 2.4в (на 2.2в пак не светваше). Грее колкото хладилник МРАЗ, ама нагоре не иска. Може, вярвам, че може (на 500), ама дъното ми се вижда калпаво, малко волти да имаше само... Както казва дядо ми: "В тока е истината, дедовото, в тока..."



    __________________

    A Steve Morse Fan!!!

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    632
    #29

    k6-2 overclock

    Ja kazhete za kakvo sluzhi tova I/O naprezhenie i do kolko moga da go povi6a i kvo mozhe da stane suotvetno




  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    85
    #30

    k6-2 overclock

    I/O волтажа, или както е известно още - I/O защита, е работното напрежение на чипсета и оперативната памет. 3,3V за SDR SDRAM и 2,5V за DDR SDRAM (ако не греша).




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. overclock p4 2.4
    От mamuta във форум Овърклок
    Отговори: 3
    Последно: 24-05-04, 23:43
  2. Overclock na ....
    От Zetle във форум Овърклок
    Отговори: 6
    Последно: 12-01-03, 22:02
  3. 1.8A Overclock
    От nForcer във форум Овърклок
    Отговори: 42
    Последно: 28-09-02, 17:10
  4. Kak da overclock-na RAM ???
    От pavkata във форум Овърклок
    Отговори: 14
    Последно: 13-06-02, 20:13
  5. Overclock
    От HELP_MAN във форум Овърклок
    Отговори: 6
    Последно: 16-04-02, 14:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе