Резултати от 1 до 11 от общо 11

Радио/CD плеър за кола с USB вход?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    6
    #1

    Радио/CD плеър за кола с USB вход?

    Някой може ли да ми препоръча радио/CD плеър за кола с USB вход до ~200 лв.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    28
    #2

    Re: Радио/CD плеър за кола с USB вход?


  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #3

    Re: Радио/CD плеър за кола с USB вход?

    Приятел си купи - Elite и да Ви кажа- ръгнах 128мб flash с 2 мп3 имаше ей така и ги прочете

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    Re: Радио/CD плеър за кола с USB вход?

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Приятел си купи - Elite и да Ви кажа- ръгнах 128мб flash с 2 мп3 имаше ей така и ги прочете
    Дай модела да го видим, това е интересно.
    @wasko,
    За тази цел ли ти трябва USBто?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #5

    Re: Радио/CD плеър за кола с USB вход?

    Предупреждавам не си вземайте АВТО РАДИО/СД на ЕЛИТ ГОЛЕМИ БОКЛУЦИ СА!!! Понеже през мен са минали поне 5-6 модела техни няма да кажа какви проблеми съм имал с чисто нови изделия тамън извадени от кутиите. То не беше изгаряне, то не бяха дефекти, просто една голяма боза. Моят съвет е NIPPON 7501 или DAEWOO, отскоро предлагаме и CROWN. Всички са на цена около 140-160 лева. Всички много си приличат и според мен са правени в една фабрика в КИТАЙ. Само сменят дизайна на поанелите и името на марката.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #6

    Re: Радио/CD плеър за кола с USB вход?

    Вече 6м няма никакви грижи
    модела не го знам
    знам че брои 145 лв
    но няма никакви проблеми (явно е шано)

    Даже се поинтересува за предния панел колко струва- 36лв !

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #7

    Re: Радио/CD плеър за кола с USB вход?

    абе чудя се дали не е достатъчен плейър с аудиовход? да мога да си бодна ипод-а и да се радвам... намират ли се такива все още?

  10. Novice
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    6
    #8

    Re: Радио/CD плеър за кола с USB вход?

    @Lupus, точно така. Записвам си песни в mp3 формат от PC или лаптоп, и после ги слушам в колата Според мен този вариант е по-добър от CD-то, където може да се получат вибрации и т.н. знаете. Говоря за евтините модели, които предполагам нямат стабилна анти-шок система.

    @LUDIA, благодаря за конкретните предложения, но какво значи "отскоро предлагаме". Собственик си на магазин или работиш някъде, но къде?

    10x и на Mitov.

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9

    Re: Радио/CD плеър за кола с USB вход?

    Цитат Първоначално публикувано от wasko
    @Lupus, точно така. Записвам си песни в mp3 формат от PC или лаптоп, и после ги слушам в колата Според мен този вариант е по-добър от CD-то, където може да се получат вибрации и т.н. знаете. Говоря за евтините модели, които предполагам нямат стабилна анти-шок система.
    ........
    Има и друго решение на проблема. Продават се вече едни китайски предавателчета, които се включват на мястото на запалката и работят на три фиксирани честоти в горния край на диапазона 88-18MHZ, В тях си включваш какво да е МР3 плеърче и си го слушаш на радиото на колата.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #10

    Re: Радио/CD плеър за кола с USB вход?

    FM transceiver е решение за по-непретенциозните. Поне аз съм изпробвал няколко и на всичките има много лек шум което мен не ме удолетворява. Адапторна касетка също не е решение - пак има шум и пръщене, да не говорим че някой касетофони направо я изхвърлят.
    Малко встрани от темата, но все пак има малко общо - вързах на входа за чейнджър покета ми, но се чува значително по-слабо отколкото ако е закачен чейнджъра. Нещо усилвателче ли трябва да му връзвам?

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #11

    Re: Радио/CD плеър за кола с USB вход?

    Цитат Първоначално публикувано от LUDIA
    Предупреждавам не си вземайте АВТО РАДИО/СД на ЕЛИТ ГОЛЕМИ БОКЛУЦИ СА!!! Понеже през мен са минали поне 5-6 модела техни няма да кажа какви проблеми съм имал с чисто нови изделия тамън извадени от кутиите. То не беше изгаряне, то не бяха дефекти, просто една голяма боза. Моят съвет е NIPPON 7501 или DAEWOO, отскоро предлагаме и CROWN. Всички са на цена около 140-160 лева. Всички много си приличат и според мен са правени в една фабрика в КИТАЙ. Само сменят дизайна на поанелите и името на марката.
    ми при мен елитчето си работи вече няколко месеца - е, ползвам го доста рядко....(а може и да съм имал късмет...)
    има го на сайта http://www.elite.bg/asp/view_prod.as...011USB&Lang=BG

    взех го на промоция тогава за 100 лв....за тия пари се примирих със сребристия цвят.....

    верно е, че има и други на тази цена

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ИЗбор на DVD плеър с USB вход!
    От g_velev във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 25-10-12, 12:46
  2. Смущения на tv и радио от dvr камера в кола
    От viharbeev във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 24-08-12, 09:23
  3. USB MP3 плеър за кола Nippon AX7501USB
    От nix във форум Озвучаване на автомобила
    Отговори: 14
    Последно: 22-10-09, 00:57
  4. Препоръчайте ми MP3 плеър с радио и USB
    От sev във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 12
    Последно: 12-10-06, 10:41
  5. Продавам mp3 плеър TEAC 512MB с радио!
    От Io във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 28-02-06, 15:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе