Резултати от 1 до 2 от общо 2

Мнение за Double-din ресивър ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    6
    #1

    Мнение за Double-din ресивър ?

    Здравейте. Решил съм да сложа нещо по-красиво на колицата и има възможност да е double-din. За момента съм гледал тези модели:
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...ar-JVC-KW-R400
    за което нищо не зная като качество на радио просвирване и единствено го чух в магазина с USB, но магазина не е колата и не мога да добия ясна представа ! Като цяло нищо не съм чувал наскоро за тази марка като мнения ? На външен вид е повече от добре и има достатъчно настроики. Сменя и цветовете както и потделно на екрана и бутоните. Въпроса е дали качеството му на просвирване ще бъде доволно. Да поясня слушам преидмно радио !

    Другия модел може би няма нужда от суперлативи и коментари но е с 300 лв. по-скъп макар и с Блутут, а и на визия изглежда доста остарял :

    http://www.aval-bg.com/car-audio/alp...ine-cde-w235bt

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #2

    Re:Мнение за Double-din ресивър ?

    Сравняваш не само различни марки, но и коренно различни класове на тези марки!
    Kак мислиш, дали JVC ще свири по-добре, отколкото два пъти по-скъпия Alpine?
    JVC отдавна вече е в началото на средния клас, да не напиша - в долния, докато Alpine е на върха на високия.
    Освен параметрите на CD/Tuner за качественото приемане и звук имат значение антената, усилвателя й, качеството на озвучителните тела в колата, съединителните кабели, обезшумяването на купето (фабрично и допълнително), индивидуалните предпочитания на слушащия и т.н.

    Не знам каква кола караш като модел и година на производство, но лично аз бих си взел JVC.
    Просто знам как се "мачка" сигнала на радиата в BG от софийските офиси и студия към страната и от предавателната антена още сигнала е калпав. Като добавим и допълнителното "озвучаване" от дупките по пътя и резонансите в колата, то какафонията е налице. За мен е безсмислено да давам излишни пари специално за озвучаване в автомобила
    Сравни чувствителността на приемниците (usable sensitivity) - по-малкото число е по-добро; разделяне на каналите (stereo separation db) и динамичния диапазон db - по-голямото число е по-добро.

    Успех!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Olympus PEN EPL-1 Double Zoom KIT
    От radoslaf във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 12-09-13, 19:37
  2. Моля за мнение за ресивър Елит AV220-FU
    От helix във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 23-03-13, 08:36
  3. Мнение за колони и ресивър
    От Thermalright във форум Аудиотехника
    Отговори: 6
    Последно: 11-06-11, 21:15
  4. DVD Double Layer - DVD Player
    От Malone във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 06-02-09, 18:38
  5. Soldier of Fortune II - Double Helix
    От toofy във форум ИГРИ
    Отговори: 11
    Последно: 23-04-02, 22:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе