Резултати от 1 до 5 от общо 5

Препоръка за колони, Passat B5

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #1

    Препоръка за колони, Passat B5

    Добър вечер! Не разбирам от аудио техника и реших да питам тук. Става въпрос за пасат Б5 предната врата не и работят пищялката и колоната и мисля да сменя говорителите в предните две врати. Какви колони с пищялки ще ми препоръчате, радиото е китайско затова не скачам на скъпи инвестиции искам нещо ако може да е една стъпка по добро от заводското? Благодаря!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    204
    #2

    Отговор: Препоръка за колони, Passat B5

    Здравей при car audioto има много специфики на които трябва да се обърне внимание дори и за нискобюджетна система ако искаш да стане като хората.Първо уточни да ли пищялките са заедно с другия говорител или са отделно и да ли основния говорител е бас или мидбас.Второ трябва да знаеш размера на заводските и като радиос и колко е издаден магнита от зад за да не се прецакаш като мен да вземеш по големи и трябваше после да режа с флекса за да ги сместя което се получи много грозно добре че като кората е отгоре и не се вижда,но избягвам да свалям стъклата до край защото магните е по издаден на зад от заводските и при сваляне за стъклото го закача и сега трябва да си търся същия размер но с малко по-малко издаден магнит за да си реша този проблем.Ако имаш възможност да смениш кабелите с по дебели направиго аз от както го направих и звука се променни коренно и ако можеш ги запои на новите говорители.Като цяло смятам че JVC и Kenwood са нискобюджетни говорители с добро качество.Аз за вратите си взех мидбас на Kenwood за 40 евро и свири супер за парите си.
    Този пост е редактиран от itallianeca; 03-08-17 в 16:15.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #3

    Отговор: Препоръка за колони, Passat B5

    Не знам терминологията при узвуението но мисля че се водят двукомпонентни. Имам 1 колона в долния десен ъгъл на панела и една пищялка в горния десен ъгъл, мисля че се водят мид баси но не съм сигурен, 16.5см и са занитени, не знам колко са дълбоки но не мисля че ще е проблем. Конкретни модели можеш ли да ми покажеш? Благодаря!

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    204
    #4

    Отговор: Препоръка за колони, Passat B5

    Ами аз сега съм с тези на вратите E series • KFC-E1765 Kenmerken • Kenwood Europe и свирят добре за парите си.Имат и висока чуствителност която е описана в децибели,колкото са повече толкова и зукът е по качествен.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #5

    Отговор: Препоръка за колони, Passat B5

    Itallianeca благодаря ти!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 19-03-12, 11:48
  2. Препоръка за LG
    От andro69 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 05-01-12, 14:30
  3. навигационен диск за VW Passat 2006 г.
    От obshtinska_mishka във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 15
    Последно: 26-11-09, 18:21
  4. Vw Passat
    От The Insane във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 20-05-05, 10:32
  5. Търся сервизна книга за VW Passat в нета
    От MetalMilitia във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 06-07-04, 00:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе