Резултати от 1 до 1 от общо 1

Въпрос за двоен дин.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2021
    Мнения
    1
    #1

    Въпрос за двоен дин.

    Здравейте !!! Изправих се пред следния казус.В колата имам инсталиран двоен дин с андроид на мястото на радиото.Колата няма фабрично тази на таблото.Всичко работи на шест.Реших да направя ъпгреид и закупих тази.Закупих и оригинално CD профисионал за да го сложа на мястото на сегашният дин.Кабелите които идват с новата навигация има букса която се щраква на тази която идва от колата и друга която отива към оригиналното радио, а разклонение от тях отива в новия дин.Двете тръгнаха както и джойстика ,но звук от колоните няма.Забелязах ,че на главния щекер на колата има отрязяни 4 жици които са свързани директно към буксата на стария дин - което ме доведе на мисълта че са пускани кабели от колоните директно към буксата на старото нави.Отделно към нея има жълт кабел който отива в бушон и явно взема 12 волта от там.Как по дяволите да накарам новата навигация да изкара звук.Оригиналното СД има отзад вход за оптика и на главния щекер има също кабел оптика.Пробвах да вържа директно СD към главната букса но звук пак няма въпреки че вкарвам оптиката към радиото.Съмнява ме че само кабела е там а останалото оборудване е свалено тъй като в багажника от ляво има чекмедже а вътре е празно.Не е болка за умиране да няма звук оригиналното радио но новия дин си е проблем.Въпроса ми е звука само по оптика ли е или може да се изкара по друг нначин от оригиналното сд.То усилвател ще взема някъв .Как да го свържа със цд е въпроса.С една дума BMW Profesional cd може ли да изкарва звук по друг начин освен оптика тъй като явно е скопена / продадена / само кабела към ЦД стои в таблото.
    Новото нави изпозва оригиналното радио и предава сигнал по AUX а то към усливател и колоните.С една Дума имам професионал радио и ново нави - какаа по дяволите да изкарам звук на на тия колони.





    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Голям прозорците-двоен или троен?
    От Stanislava във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 13
    Последно: 22-03-19, 21:23
  2. Индукционен двоен котлон MIA
    От blood_of_king във форум Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 25-01-19, 19:46
  3. Индукционен двоен котлон MIA
    От blood_of_king във форум Бяла техника
    Отговори: 51
    Последно: 04-07-17, 18:31
  4. двоен екран
    От kocetoeh във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 18
    Последно: 29-04-14, 13:24
  5. Отговори: 2
    Последно: 27-01-04, 22:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе