Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 54

Педложете бюджетен климатик.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    88
    #31

    Re:Педложете бюджетен климатик.

    До тук само два конкретни отговора. Другото е красноречие.
    Уточнявам пак. Предложете машини в ниския ценови клас който да са безпроблемни. Хлопат тропат ама си работят не стават ледени буци и др. такива.
    Форма на отговора: /приблизително/
    Монтирани "Х" машини, дефектирали "У".
    Или продадени "А" счупени "Б".
    Или от "С" години ги продавам и не съм имал кой знае какви проблеми още ги има в търговската мрежа.

    Отговори/въпроси от рода що не дадеш още 200 лв. и си вземи нещо такова.
    Каква ти е стаята и какво изложение и какъв е цвета на килима или бръсне ли се често комшийката?
    Ко шикаиш ако е 2-3 или 5 употреба?
    Съседа има един дето не бучи ама и не грее.
    Няма да са актуални което не значи че няма да са полезни.

    Все пак повечето тук сте или монтажници и ли собственици на фирми за продажба, монтаж и сервизиране на подобна техника.
    Благодаря ви отговорите до сега и очаквам по актуални.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #32

    Re:Педложете бюджетен климатик.

    Така поставено, условието ще те отведе единствено до някоя епична грешка, наречена Самсунг или по-лошо /не че се сещам/.

  4. Moderator Аватара на Jackas
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    1,260
    #33

    Re:Педложете бюджетен климатик.

    Цитат Първоначално публикувано от zmiori
    До тук само два конкретни отговора. Другото е красноречие.
    Уточнявам пак. Предложете машини в ниския ценови клас който да са безпроблемни. Хлопат тропат ама си работят не стават ледени буци и др. такива.
    да са здрави и безпроблемни
    да не замръзват
    да създават комфорт
    да топлят и на -20гр.
    Всичко това за 1200лв. общо за двете машини - 9 и 12ка
    Ако откриеш такива пиши ще улесниш много хора


  5. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #34

    Re:Педложете бюджетен климатик.

    Цитат Първоначално публикувано от Jackas
    да са здрави и безпроблемни
    да не замръзват
    да създават комфорт
    да топлят и на -20гр.
    Всичко това за 1200лв. общо за двете машини - 9 и 12ка
    Ако откриеш такива пиши ще улесниш много хора

    Е то е ясно, че последния вариант ще бъде 2 машини, които отговарят на условията, но няма да са достатъчюно мощни за 20-те най-студени дни в годината.

    Тогава наемателите ще трябва да пускат и някоя печка, за да достоплят. Но едва ли ще е голям проблем, евала за такъв хазяин, който мисли така за наемателите си. Пък и като сключва договара за наем, едва ли наемателите ще гледат моделите на климите. Те ще се радват, че има такива и ще плащат по-малко ток.

    Дано накрая колегата не реши да вземе два климатика за по 300 лв, само за да вземе повече пари за наема

  6. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #35

    Re:Педложете бюджетен климатик.

    CS/CU-YE12MKE+CS/CU-YE9MKE могат все още да се намерят на промоционални цени

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    88
    #36

    Re:Педложете бюджетен климатик.

    Цитат Първоначално публикувано от zmiori


    Приоритетите са:
    1. Цена.
    2. Безпроблемна работа /здравина/
    3. Комфорт /ако е възможно разбира се и не противоречи на горните/.

    В пълно съзнание съм и осъзнавам че срититах кошера.
    В пълно съзнание съм и осъзнавам че срититах кошера.
    [/quote]


    Аиде сега прочетете това и предния ми пост и отговорете ако можете разбира се щот общи приказки всеки знае.
    ЗА без проблемен Самсунг аз поне не съм чувал ама щом твърдиш ще го включим за подходящ отговор стига да не те е срам от него.

    П.П. Аз наема и така си го вземам.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #37

    Re:Педложете бюджетен климатик.

    С тези изисквания си като изваден от руска-народна приказка: "нито да е на кон, нито да е пеша, нито да е гол, нито да е облечен..."
    Успех в избора! И като го намериш това Чудо-Юдо, похвали се да му се порадваме.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    88
    #38

    Re:Педложете бюджетен климатик.

    Касап-че Твоята работа стана" ти му говориш то ти приказва".
    Това не са изказвания нали забелязваш.
    Поставям въпрос, а на въпрос се отговаря, ама ако знаеш отговора а ти явно имаш сърбел по пръстите.
    Кой то има някаква представа отговаря, който не "философства". Прочети какво означава думата в кавичките и си отговори защо аджаба/казано на чист "английски"/ е в кавички.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #39

    Re:Педложете бюджетен климатик.

    Цитат Първоначално публикувано от zmiori





    ЗА без проблемен Самсунг аз поне не съм чувал ама щом твърдиш ще го включим за подходящ отговор стига да не те е срам от него.

    Кума ми все се хвали, че неговия Самсунг никога не му е правил проблеми. И всеки път му казвам, че той не е критерий, защото го пуска 3 дни в годината - има си парно човека. А други познати със Самсунг все ми казват: на Самсунг само телефони да си вземаш .

    Така, че правилно изключваш тази марка от сметките.

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #40

    Re:Педложете бюджетен климатик.

    За Самсунг май наистина само телефони. Доскоро си мислех, че и прахосмукачките стават, ама и там се издъниха при мен.

    Твоите клими май са НЕО 12-ки. Но са си шумни, и при най-големите студове може наистина да се наложи да им се помага с духало. Имам инфо за общо 6, 4 от които се ползват и за отопление. Едната лично ползване.

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #41

    Re:Педложете бюджетен климатик.

    Цитат Първоначално публикувано от ops5
    Кума ми все се хвали, че неговия Самсунг никога не му е правил проблеми. И всеки път му казвам, че той не е критерий, защото го пуска 3 дни в годината - има си парно човека. А други познати със Самсунг все ми казват: на Самсунг само телефони да си вземаш .

    Така, че правилно изключваш тази марка от сметките.
    Не съм аз кумът ти, но абсолютно същите лични наблюдения.
    Имам Самсунг от 10-ина години. Не му е правена профилактика, пуска се 10-ина пъти през лятото да изстудява и 10-ина пъти есен/зима, когато все още не е включено парното, а захладнява.
    Колкото и да е страннно, машинката си работи без никакви забележки и върши прекрасна работа.
    Та... всички разбирачи тук не е лошо да осъзнаят, че на човек с ТЕЦ не му трябва нещо повече от Самсунг, Мидеа, Хайер или нещо подобно.
    ПС - В интерес на истината, Хайера на работа вече четвърта зима ще отоплява офиса. Факт, че това лято се скапа и го поправяаха 3 пъти, докато влезе в час, но ето че и тази година продължава да ни топли. Но като застудее.... горкичкият сдава багажа и не пуска достатъчно топло, та трябва да се включват духалки за да се затопли като хората офиса.

    Самсунг казвате само за телефони... И телевизорите им ли не стават???

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #42

    Re:Педложете бюджетен климатик.

    КрИс, старите самсунги, нямат нищо общо с това което сега се продава като такава техника...

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #43

    Re:Педложете бюджетен климатик.

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars
    КрИс, старите самсунги, нямат нищо общо с това което сега се продава като такава техника...
    Може, не разбирам. Той е обикновенна конвенционална 9-ка, която навремето струваше немалко пари - май към 8-900лв с монтажа. Сега не знам какво се продава.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #44

    Re:Педложете бюджетен климатик.

    Ех, Крис, това с телефоните е като лаф .

    Но е факт, че няколко познати се оплакват с такива климатици и само кума не.

    Иначе Хайера на майка ми 9 години работи без грешка и без профилактики и чак тази зима взе нещо да сдава багажа, макар и да си топли. Тогава броиха 1800 лв за него.

    И да не спамим темата на колегата - не казва какво мисли по предложението да се примири с малко по-слаби климатици, на които ще трябва да им се помага в най-студените дни.

    P.S. Понеже сега съм при майка ми и я питах - Хайера е струвал 800 лв, а Шарпа - 1800. И тегли една - две на Шарпа, че много проблеми правил, не топлел, замръзвал, а Хайера го благослови просто. Такава хубава машина бил.

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #45

    Re:Педложете бюджетен климатик.

    при самсунг, както и при доста други фирми има съвсем отделни отдела ако мога така да ги нарека
    -единия е RAC и това е целия стенен сплит от 7 до 24 включително колоните;
    -другия е САС и това е всичко останало - мултисплит, голям и малък единичен сплит, който не е стенен, както и VRF;
    основните проблеми и гърмежи бяха в RAC, въпреки че хора като мен си изпатиха и от CAC както подобава, но и преди и сега има много машини, основно CAC, които работят безпроблемно като лидер в това отношение са външните тела на мултисплит
    последната година са RAC самсунг може да се каже беше отново нулева като се забелязва плаха тенденция за преодоляване на част от грешките на миналото
    аз презентирах един от моделите RAC тук в секцията самсунг, отзивите за сега са отлични, но чакам да застудее да направя записи и да ги публикувам за тези, които се интересуват, защото за пръв път и RAC има възможност да се наблюдава със сервизния софтуер и да се правят пълни записи
    за съжаление има известни индикации, че при застудяване настъпва типичното за самсунг виене вън, което адски дразни особено ако почне да се предава по конструкцията на някой остъклен балкон



Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Търся бюджетен DAC
    От pulsedriverbg във форум Аудиотехника
    Отговори: 11
    Последно: 01-04-14, 10:20
  2. бюджетен 32 инча
    От yavor_dz във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-09-12, 20:54
  3. Избор на бюджетен климатик ?
    От barakuda във форум Климатици Midea
    Отговори: 3
    Последно: 23-06-12, 00:43
  4. Съвет за бюджетен климатик?
    От m_p_k във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 9
    Последно: 11-12-07, 23:57
  5. Бюджетен модел климатик за 50 m²
    От pro във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 14-06-07, 12:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе